ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Новий рік Україна вступить без президента?

  28 ноября 2020 суббота

  Член Центральної виборчої комісії Андрій Магера не упевнений в тому, що до Нового року новообраний президент України зможе приступити до виконання своїх обов’язків. Про це сказав сам Магера на сьогоднішній прес-конференції в Спілці журналістів, передає кореспондент ForUm’у.

  Відповідаючи на питання журналістів, які основні проблеми як і раніше викликають побоювання Центрвиборчкому, Магера відзначив, що, на його думку, найголовнішою проблемою є формування складу виборчих комісій.

  Другою проблемою, за словами Магери, є «виборчі бюлетені», крім того він підкреслив, що питання з відкріпними талонами вже не є таким «гарячим», як раніше. За його словами, кількість відкріпних талонів цього разу становитиме близько 137 тисяч штук.

  Як і раніше актуальною, вважає Магера, залишається проблема формування списків виборців. Списки виборців використовуватимуться ті самі, що і під час голосування в першому турі виборів президента (31 жовтня), проте зі всіма подальшими уточненнями. Уточнення в списки виборців вноситимуться аж до 26 грудня, - сказав Магера.

  Форум

  На вибори 26 грудня буде виділено 109 млн. грн.
  Закарпатець у складі Центральної виборчої комісії
  ЦВК використовуватиме дві системи підрахунку голосів
  Набули чинності зміни до Закону України про вибори Президента України

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости