ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Валерій Коновалюк: Сівкович шантажує Ющенка, а Секретаріат Президента відновлює "телефонне право"

  01 декабря 2020 вторник

  “Коли Володимир Сівкович почав шантажувати Ющенка стосовно його отруєння, з Секретаріату Президента почали лунати дзвінки в Міністерство юстиції з вимогою зареєструвати партію “Трудова Україна” під головуванням Володимира Сівковича”, – заявив у понеділок, 7 листопада, народний депутат України, голова партії “Трудова Україна”, перший заступник голови комітету ВРУ з питань бюджету Валерій Коновалюк під час прес-конференції у Львові.

  “Чому Сівкович вже тричі відмовлявся зустрітися зі мною в прямому ефірі? 8 жовтня ми виключили цих людей з партії, і я навіть не хочу коментувати претензії Сівковича, Кужіль, Княжицького на “Трудову Україну””, – підкреслив В.Коновалюк.

  За його словами, Володимир Волошин (голова ЛОО партії “Трудова Україна” Володимира Сівковича) сфальшував документи і підробив печатку ЛОО партії “Трудова Україна” для подачі документів для реєстрації в Міністерство юстиції.

  “Головою ЛОО партії “Трудова Україна” є Ігор Білецький. А дії Володимира Волошина незабаром стануть приводом для порушення кримінальної справи”, – наголосив В.Коновалюк, повідомляє "ЗІК".
  Закарпатські "трудовики" поважають старших і орієнтуються на молодь
  IX з'їзд політичної партії „Трудова Україна” виказав повну довіру лідеру партії Валерію Коновалюку
  Закарпатці добряче зміцнили "Трудову Україну"
  "Трудова Україна" Закарпаття позбавилась "мертвих душ"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору