ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Юлия Тимошенко поблагодарила судей КС за мужество и справедливость

  03 августа 2020 понедельник
  Аватар пользователя corsov
  Тимошенко поблагодарила тех судей КС, которые не подписали решение о коалиции

  Так как Конституционный суд узаконил формирование коалиции "тушками", то можно по-разному относиться к решению судей, легализовавших задним числом нынешнюю коалицию. Юлия Тимошенко даже поблагодарила некоторых судей КС...


  Лидер оппозиции Юлия Тимошенко выразила благодарность тем семи судьям Конституционного Суда Украины, которые не поставили свои подписи под решением от 6 апреля о легитимизации так называемой «коалиции тушек».  Как сообщили в пресс-службе БЮТ, это судьи :  Бринцев Василий Дмитриевич,
  Джунь Вячеслав Васильевич,
  Дидкивский Анатолий Александрович,
  Домбровский Иван Петрович,
  Мачужак Ярослава Васильевна,
  Стецюк Петр Богданович,
  Шишкин Виктор Иванович.  «Я благодарю вас за вашу мужественную гражданскую позицию. Знаю, как непросто вам было защищать справедливость и закон, какие искушения были перед вами. Пока есть такие люди, как вы, можно верить, что не все в этой стране и при этой власти продается», - говорится в заявлении Тимошенко.  «Я твердо убеждена, что благодаря принципиальным, профессиональным людям, которые не изменяют свою позицию за деньги или благосклонность власть предержащих, Украина сможет вырваться из той бездны, которая поглощает ее с каждым днем пребывания при власти Януковича», - отметила Юлия Тимошенко.  Забудьте о выборах : "Тушкам" – амнистия, оппозиции – волчий билет

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  "В період «помаранчевої» революції наприкінці листопада 2004 року великопосадовці правоохоронних структур регіону, а саме: начальник Ужгородського відділу УБОЗ УМВС у Закарпатській області підполковник міліції Олаг Степан, начальник економічного відділу УБОЗ УМВС у Закарпатській області підполковник міліції Русий Анатолій, оперуповноважений міжнародного відділу УБОЗ УМВС у Закарпатській області майор міліції Гичка Михайло, начальник "бандитського" відділу УБОЗ УМВС у Закарпатській області підполковник міліції Гелетей Володимир, та в подальшому до яких приєднались оперативні працівники УКР - заступник Рахівський Юрій, оперуповноважені Машіка Едуард, Поляк Володимир, Поштак Василь, Повханич Іван, Панько Іван, Немеш Іван - на протязі декількох днів проводили з особовим складом УМВС та УБОЗ бесіди, які носили провокаційний характер, нібито на території та в приміщеннях стадіону «Авангард» знаходяться озброєні злочинці, які займаються побиттям людей та дітей, які, в свою чергу, бажають висловити свою політичну думку на мітингах. Навіть при тому вказували, що вчора побили їхніх дітей (наводили фіктивні дані та показували змонтовані зйомки). Після проведення таких провокаційних бесід дані особи вирішили зібратись в кабінеті начальника штабу УБОЗ для подальшого обговорення дій по захопленню нібито озброєних злочинців. При чому ними було стягнуто особовий склад УБОЗ та УКР, і до них приєднався заступник відділу ВБ (внутрішньої безпеки) УМВС Дешко Ю. Коли в кабінеті стало замало місця вони спустились в актовий зал УБОЗ, в якому Гичка М. виламав двері, та зібрали майже весь оперативний склад працівників УБОЗ та декілька працівників УКР. Після чого оперативникам були роздані вказівки, як діяти при захоплені злочинців, при цьому оперативні працівники озброєні не були, а вищевказані керівники, як виявилося в подальшому, в автомобілях та при собі мали гладкоствольні рушниці та спецзасоби зі стрільби гумовими кулями. Чому так? Тому, що це була заздалегідь спланована даними особами акція.

  Після захоплення осіб на стадіоні «Авангарді», було затримано багато осіб та вилучено багато автомобілів. Всіх затриманих осіб наступного дня відпустили. Чому так ? А тому, що відпустили цих осіб за хабарі (500 дол.-2 тис. доларів США за особу). В оглянутих автомобілях наступного дня на майданчику в УДАІ було знайдено зброю та боєприпаси. Як вони туди потрапили, можна здогадатись... Всі авто віддали власникам за хабарі (3-5 тис. доларів США за вилучене авто) а в ніч перед оглядом Гичка М., Рахівський Ю., Машіка Е., Поляк В., Поштак В., Повханич І., Панько І., Немеш І. шукали та скуповували в криміногеннного елемента області зброю та вибухівку яку в подальшому і підкинули.

  …Після даного розвитку подій вищевказані особи до заслуховування, яке проводив начальник УМВС Варцаба В. в адмінбудівлі УБОЗ, залучили народного депутата Балогу В. Після чого «ошукуними» та обманутими справжніми чесними оперативними працівниками тих же служб було виявлено та встановлено слідуюче. Балога В. заплатив за захоплення нібито озброєних злочинців на стадіоні «Авангард» керівникам цієї акції Рахівському Ю., Олагу С., Гичці М., Гелетею В., Дешко Ю. та Машіці Е., 300 тис. доларів США (за нашими даними – 400 тисяч,-Б.Г.) з умовою, що ті поділяться цією сумою з усіма іншими, які брали участь у акції. Хоча останні (керівники,-Б.Г.) ці гроші «закрисили», що, мабуть, їх погубило і губить в майбутньому. Між даними особами які вже фінансово збагатіли, розпочалась гонитва за вищими посадами в УМВС. В подальшому вияснилось, що Ю.Рахівським керував його знайомий народний депутат України від Соціалістичної партії, теперішній заступник голови Держкомлісгоспу Пристая О.Д., який і допоміг йому (Рахівському) зайняти посаду начальника ГУМВС області. Гелетейом В. керував його брат Гелетей В. та його друзі, брати Балоги, які згодом допомогли йому стати заступником начальника УБОЗ та УСБУ області. Олагом С. керував його тесть, теперішній голова Ужгородської РДА А.Колібаба, який разом з Балогою І. допоміг йому стати начальником В.Березнянського РВ УМВС. Гичкою М. та Дешко Ю. керували також Балога В. та його брат Балога Іван, так як останні (Дешко і Гичка,-Б.Г.) декілька років забезпечували контрабандне перевезення для ТОВ «Барва» м’ясної продукції вантажівками через митний пост «Чоп» та «Ужгород».

  Допоміг Гичці М. стати заступником начальника Хустського МРВ та заступником, а в подальшому - начальником Управління податкової міліції області його товариш - заступник губернатора Балога І., який в подальшому став його кумом. Далі Рахівський Ю. призначив Машіку Е. начальником УКР області, Полякка В. та Повханича І. його заступниками. Поштака В. пизначив начальником відділу торгівлі людьми та проституцією. А ошуканих Русого А., Панько І. та Немеша І. було відправлено на «заслужену» пенсію в зовсім не пенсійному віці, хоча дані особи є справжніми професіоналами своєї справи, але є занадто «цікавими» та розумними. Дані справи розслідувались під чітким керівництвом та особою, яка давала інтерв’ю в засобах масової інформації про захоплення озброєних злочинців на стадіоні «Авангард». Цією особою був заступник начальника Слідчого Управління УМВС Піняшко М., який всі справи порушував, розслідував та в подальшому закривав, за що він і зайняв посаду заступника начальника Закарпатського УМВС по слідству".

  Аватар пользователя Гость

  Ющенко! Ющенко!

  Аватар пользователя Ласло Поляк

  Нам всім треба ій подякувати за ціну на газ яку вона зробила для нас у кавичках ,самі злі вороги наші ........ би ,до того не додумались , от премера нам послала доля.... а тепер плаче , рівень життя зріс до неба ій треба вибачитись перед народом ........ бо завжди проблеми якщо вона керуе .

  Аватар пользователя Гость

  Юлия Владимировна, не нужно язвить, проиграли - смиритесь, иначе дойдете до того, что с ума сойдете.