ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Протипаводкові заходи фінансуються лише на 10-14 відсотків

  29 ноября 2020 воскресенье

  Цьогоріч на протипаводкові заходи Закарпатська область отримала лише 10 млн грн із 80 передбачених у Держбюджеті. У проект бюджету на 2006 рік закладено 40,9 млн. А загалом, за словами заступника Уповноваженого уряду України з питань водного господарства на прикордонних водах зі Словаччиною, голови Закарпатського облводгоспу Володимира Чіпака, протипаводкові заходи на Закарпатті фінансуються лише на 10-14% від потреби.

  Фінансування програм здійснюється коштом різних джерел, зокрема, за допомоги Угорщини та Швейцарії, проекту ТАСІС. 1,5 млн грн цього року виділили місцеві бюджети, 1,4 млн – резервний фонд Кабміну. «Однак цих коштів недостатньо, – наголосив Володимир Чіпак. – Ми сьогодні до повеней готові рівно настільки, наскільки профінансовані протипаводкові заходи. Іншими словами – не готові. Закарпаття має понад 100 ділянок, які є небезпечними у разі паводку. Про це знають і люди, і місцева влада. Тому ми дуже переживаємо за новий бюджет, хоча і запланованих коштів буде недостатньо».

  «Цього року ми отримали лише 10 млн грн із 80 запланованих. Хотіли дати узагалі 5 млн, – розповів Володимир Чіпак. – За ці кошти нам вдалося завершити трирічне будівництво 11 км дамби. Ми можемо гарантувати, що села, які раніше потерпали від води на цьому відрізку, тепер захищені. А є ще багато інших ділянок».

  «22 грудня ми плануємо подати на розгляд сесії облради регіональну програму протипаводкового захисту, яка розрахована до 2015 року. Її кошторис сягає 30 млн грн», – повідомив Володимир Чіпак.
  Ужгород: Україна і Словаччина спільно захищатимуть свій водний простір
  Водогосподарники України та Угорщини працюють на водах Закарпаття
  Закарпаття. Міжнародне співробітництво в галузі охорони якості поверхневих вод басейну ріки Тиса за останні роки значно покращилось
  В Ужгороді проходить нарада експертів країн-учасниць Водного Форуму басейну річки Тиса

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Минулі повені так нічому і не навчили нашу владу. Будемо знову страждати від цієї небезпеки.