ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

ЗАЯВА головного редактора газети "Вісті тижня-плюс" Олега Ладижця

  28 ноября 2020 суббота

  Повідомляю Вам, що 10 грудня ввечері, біля 23 год. 55 хв., до мене додому зателефонував невідомий мені громадянин (АОН висвітив номер телефону-автомату № 00132). Від імені УБОЗу УМВС України у Закарпатській області він заявив мені, що, у випадку, якщо я не перестану писати "всякое про УБОЗ", мені ще до Нового року просто підпалять квартиру.Прокурору Закарпатської області

  п. Лемаку В.Я.

  Начальнику УСБУ в Закарпатській області

  п. Буковському О.В.

  Начальнику УМВС України

  у Закарпатській області

  п. Варцабі В.М.

  Шановне панство!

  Повідомляю Вам, що 10 грудня ввечері, біля 23 год. 55 хв., до мене додому зателефонував невідомий мені громадянин (АОН висвітив номер телефону-автомату № 00132). Від імені УБОЗу УМВС України у Закарпатській області він заявив мені, що, у випадку, якщо я не перестану писати "всякое про УБОЗ", мені ще до Нового року просто підпалять квартиру.

  Цю погрозу я пов’язую з публікаціями у газеті "Вісті тижня-плюс", надрукованими в останніх випусках цієї газети. В цих публікаціях розповідалося про масштабну провокацію, організовану деякими співробітниками міліції Закарпаття (зокрема, саме УБОЗу) на стадіоні "Авангард" в Ужгороді 26 листопада ц.р. Резонанс від цієї провокації вийшов далеко за межі області, отож нині можна зробити висновок, що її метою була компрометація не лише обласних органів державної влади та особисто керівників владних та силових структур Закарпаття, але й кандидата у Президенти України, прем’єр-міністра держави Віктора Януковича. У публікаціях газети "Вісті тижня-плюс" саме й розповідалося про відверті та приховані цілі провокації, організованої народними депутатами України пп.. В. Балогою та С. Ратушняком спільно з деякими офіцерами УБОЗу та карного розшуку, проти ОСК "Закарпаття" 26. 11. 2004 р. Водночас, погроза, висловлена мені, свідчить про те, що під дахом обласного УБОЗу дійсно діє організована злочинна група, що, до речі, пояснює не розкриття багатьох фактів підпалів квартир, магазинів, барів, автомашин і т.д., які мали місце в Ужгороді та Мукачеві протягом останніх двох років.

  Саме тому висловлена загроза може мати серйозне підґрунтя, в зв’язку з чим прошу Вашого втручання у ситуацію, аби не допустити будь-яких провокацій проти Центру журналістських досліджень та редакції газети "Вісті тижня-плюс".

  З повагою,

  Керівник Центру

  Журналістських досліджень;

  Засновник і головний редактор

  газети "Вісті тижня-плюс";

  член правління ЗОО Національної

  Спілки журналістів України (Ладижець Олег Володимирович)

  Visti tizhnya+ <vistit@ukr.net>
  Таємний план кадрових змін у правоохоронних структурах,розроблений штабом «Нашої України».
  Уточнення інформації щодо затримання 17 озброєних бандитів із банди “Рати”. У бандитські “розборки” втягнули міліцію Закарпатської області
  Ужгородський міський голова вивчав стан стадіонів обласного центру Закарпаття
  Революційна провокація. Давайте поговоримо про... бандитів

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору