ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Збитки, завдані стихією Чернівцям, тягнуть на 96 мільйонів гривень

  26 января 2021 вторник

  Як повідомили в прес-службі Чернівецької міськради, збитки, завдані стихією лише комунальному господарству Чернівців, інженерним комунікаціям, становлять майже 96 мільйонів гривень.

  У Садгірському районі збитки становлять 43 млн. грн., пошкодження, завдані лише інфраструктурі МТК «Калинівський ринок» - 10,4 млн. грн.

  Понад 14 млн. грн. потрібно для відновлення міських об’єктів водопостачання та водовідведення, 15 млн. грн. – на відновлення покриття асфальтових та гравійних доріг, понад 4,7 млн. грн. - на відновлення берегоукріплюючих споруд та водовідвідної спроможності малих річок, 2 млн. грн. – на відновлення зливової каналізації, кюветів.

  За попередніми підрахунками, для ремонту житлових будинків потрібно 27,7 млн. грн., дахів – понад 2 млн. грн.

  Окрім ремонтних робіт, на прокладання нового газового дюкеру через р.Прут через вихід із ладу старого потрібно щонайменше 7 млн. грн., будівництво газопроводу-відводу та реконструкцію газорозподільної станції у с.Топорівці – 12,3 млн. грн.

  За результатами попередніх обстежень, у Чернівцях було підтоплено 542 житлових та майже 100 дачних будинків, зруйновано 42 покрівлі, пошкоджено 216 тисяч кв.м покриття гравійних та 91 тис.кв. м – покриття асфальтових доріг. Збитки, завдані присадибним ділянкам, уточнюються, інформує JeyNews.

  UA-reporter.com
  В Черновцах из-за антисанитарии закрыт "Калынивский рынок"
  Семь мародеров пойманы в Черновцах
  Такого наводнения на Буковине не было 40 лет
  Две банды мародеров задержаны в Черновцах

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору