Завдяки трьом перемогам ГК "Карпати" наздогнав лідера чемпіонату України з гандболу

28 березня 2024 четвер
    83 переглядів
    ЧУ з гандболу. Ужгородські гандболістки наздогнали броварчанок.

Завершився з’їзний тур Першої ліги ЧУ з гандболу серед чоловічих команд, який проходив з 3-го по 5-е березня в Ужгороді.

У неділю «Олімпік» поступився ВДПУ (25:37), а Тернопіль переграв «КСЛІ-ЦСКА» (34:26).
    Родзинкою всього гандбольного вікенду став матч між найпотужнішими командами Першої ліги – «Карпатами» та БВУФК. Краще в гру увійшли броварські гандболісти, які майже протягом всього першого тайму були попереду. На майданчику точилося багато єдиноборств, що підтверджувало статус центрального поєдинку. Закарпатці ніяк не могли віднайти своєї гри і програли перший тайм (11:13).
    Перерва пішла на користь нашим спортсменам, і вони зуміли відновити паритет. Вирішальними виявилися останні 15 хв. зустрічі. «Карпати» потужно провели цей відрізок і відірвалися від суперника на 7 м’ячів. Часу, аби відігратися у броварської команди не було, тож закарпатці здобули бажану перемогу. Підсумковий рахунок – 29:24.
    Завдяки трьом перемогам закарпатці змогли наздогнати лідера чемпіонату. Тепер у броварської та ужгородської команд по 18 очок після 10-и зіграних поєдинків.