ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Питання енергозбереження у бюджетних закладах обговорили у місті над Латорицею

21 января 2018 воскресенье
Аватар пользователя uaengeditor

В умовах зовнішньоекономічної залежності від постачальників енергоносіїв та на фоні постійного зростання ціни на основні вили енергоресурсів, питання енергозбереження у бюджетних закладах набуває особливої актуальності. Крім того, нагальною є потреба жорсткої економії бюджетних коштів.

Тема енергозбереження та раціонального використання енергоносіїв у бюджетних установах району було темою наради під керівництвом в.о. голови Мукачівської РДА. Андрія Данканича. Участь у роботі наради взяли представники структурних підрозділів, в оперативному управлінні яких знаходяться бюджетні заклади: медична мережа, ДНЗ та школи району, заклади культури.

Так, представники управлінь та відділів зазначили, що моніторинг за нормами споживання енергоносії проводиться постійно, також вживаються заходи щодо раціонального використання енергоресурсів, особливо електроенергії.

Окремо обговорили питання можливості переходу котелень, що працюють на вугіллі антрацитового класу на інші види біопалива, в основному – дрова. Також у районі є ряд котелень, які працюють на твердому паливі, тому потрібно завчасно проводити закупівлі та забезпечувати заклади опалювальною сировиною, інформує Мукачівська РДА.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...