ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

160 тонн асфальтобетону за годину виробляє нове підприємство на Закарпатті (ВІДЕО)

20 января 2018 суббота
Аватар пользователя uaengeditor

Для порівняння - розташований поруч із новим старий завод виробляє стільки ж ...за добу!На Закарпатті дороги можуть мати набагато кращу якість, як досі. Товариство з обмеженою відповідальністю «Спецавтоінвест «Закарпаття», що на вулиці Пряшівській, запрацювало на повну потужність. А це машина асфальто-бетонної суміші за 15 хвилин чи 160 тонн за годину.


Для порівняння - поруч розташований старий завод, який виробляє стільки ж за добу.


Побачити результати роботи заводу можна на вулиці Пряшівській у Мукачеві, яку заасфальтували минулого року, та вулиці Івана Франка у Хусті.


Варто додати: завод європейського рівня, який немає аналогів на Закарпатті, а в Україні їх всього кілька, створений за вітчизняною технологією у місті Кременчуг.


Аби встановити промисловий гігант в Мукачеві, складові доставили 20-ма вагонами залізницею у розібраному вигляді і збирали як конструктор Лего.


Керує установкою оператор, адже вся система автоматизована.


Унікальне підприємство не тільки екологічністю, а й і якістю. 10 спеціалізованих автівок для транспортування асфальтно-бетонної суміші та 6 - для щебеневої продукції - такий парк машин у складі підприємства.


Загалом на підприємстві працює 40 чоловік, але до кінця цього року планують збільшувати штат. Завод забезпечить всі складові для якісного покриття доріг. З огляду на стан автошляхів області, не могли не запитати, чи стануть європейськими дороги краю найближчим часом.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...