ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді пройде День високої моди!

18 января 2018 четверг
Аватар пользователя uaengeditor

В неділю, 2 квітня, в приміщенні автосалону «Закарпаття-Авто» (біля ринку Краснодонців) відбудеться «Uzghorod Fashion Day».

Модельна агенція «One Models» дарує жителям та гостям міста над Ужем можливість переглянути колекції одягу від українських та закордонних дизайнерів. В неділю, 2 квітня, в приміщенні автосалону «Закарпаття-Авто» (біля ринку Краснодонців) відбудеться «Uzghorod Fashion Day».
На запрошення модельного агентства відгукнулись також дизайнери з сусідньої Словаччини. До Ужгорода зі своїми колекціями завітають Сюзанна Гакова та Яна Полак, які продемонструють свої нові колекції. Також очікуємо в гості дизайнерів з Венгрії. На запрошення відгукнулись київські дизайнери. На «Uzghorod Fashion Day» завітає власниця «Fashion Globus Ukraine» Голда Виноградська, яка в даний момент є радником міністра праці з питань легкої промисловості. В рамках показу вона проведе семінар-лекцію з учнями профтехучилищ та молодими дизайнерами Закарпаття.
Нагадуємо Вам, що «Uzghorod Fashion Day» не є комерційним заходом. Ціль показу – демонстрація нових тенденцій моди та допомога в розвитку молодих дизайнерів. Запрошення є безкоштовними, але кожен глядач повинен принести з собою на показ дитячу іграшку або книгу, які будуть передані до дитячих будинків.
Цього року «Uzghorod Fashion Day» буде складатись з дитячих показів, показів бутиків та дизайнерів. Запрошення будуть доступні з 27 березня. Отримати їх можна буде в офісі модельного агентства «One Models» за адресою вул.Швабська 66, офіс 401.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...