ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Працівники ДФС у Закарпатській області знищили понад 422 тис. акцизних марок (ФОТО, ВІДЕО)

21 января 2018 воскресенье
Аватар пользователя uaengeditor

Працівники Головного управління ДФС у Закарпатській області знищили 422 590 акцизних марок відповідно до вимог чинного законодавства.Зокрема, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1251 «Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів» та наказу ДФС України від 15 вересня 2015 року №693 «Про затвердження Порядку знищення невикористаних непошкоджених та пошкоджених марок акцизного податку».


Знищення акцизних марок проводилось комісією, склад якої затверджено наказом Головного управління ДФС у Закарпатській області.


Відтак утилізації підлягали марки, що не можуть використовуватись через невідповідність нанесеної на них суми акцизного податку сумі, визначеній з урахуванням чинної ставки акцизного податку на дату розливу продукції, повернуті суб’єктами господарювання та ті, які зберігалися в сховищі ГУ ДФС.


Перед знищенням акцизних марок комісією проведено їх інвентаризацію у сховищі. Знищено марки відповідно до договору на одному з підприємства Ужгородського району.


ДФС у Закарпатській області

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...