ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Скрипка розповість про "гетто для дебілів" прокуратурі і суду

18 января 2018 четверг
Аватар пользователя Firefly

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка відповідатиме перед законом за свої слова щодо мовного гетто. Представники Інституту правової політики подали заяву до генпрокуратури на артиста, звинувачуючи його у розпалювані національної ворожнечі на ненависті.
Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook директор Інституту правової політики та соціального захисту Олена Бережна.
За словами Бережної, Скрипка повинен за свої слова відповісти сповна, крім того, якщо прокуратура відмовить у заяві, представники Інституту мають намір іти з позовом до суду.
"Наш Інститут правової політики та соціального захисту подає в прокуратуру заяву про скоєний злочин громадянином Скрипка - розпалювання національної ворожнечі і ненависті! Якщо не порушать кримінальну справу, то будемо оскаржувати відмову в суді! Такі чисто расові особини дадуть сповна за Законом! "- повідомляє Бережна.
Нагадаємо, Скрипка запропонував замість 25% квоти ефіру українською, запускати на радіо 100% українських пісень. За словами співака, ті, хтоне можуть вивчити українську, мають низький рівень інтелекту та можуть бути соціально небезпечними.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...