ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Відкритий весняний чемпіонат з Шотокан карате-до в Мукачеві зібрав майже 100 учасників (ФОТО)

21 января 2018 воскресенье
Аватар пользователя uaengeditor

Чемпіонат з Шотокан карате-до, що днями пройшов у місті Мукачево, зібрав близько 100 учасників різних категорій – від зовсім юних до вже досвідчених майстрів, які змагалися за право носити почесні звання найкращих спортсменів Закарпатської області.

До Мукачева приїхали спортсмени з м. Іршави, СК «Атлант» (тренер Володимир Бреус), СК «ТРФК Солотвино» (тренер Степан Герег), СК «ТРФК-Рахів» (тренер Микола Федоров). Цього разу закарпатські каратисти змагалися не тільки зі своїми земляками з Закарпатської області. Гостями змагань стали команди з Дніпропетровської та Донецької областей, зокрема, вихованці клубів «Іппон» з м. Межева,де тренером є Марк Бурмістров, та «ДОФК» з м. Курахове під керівництвом тренера Ярослава Чепіга.

Незаважаючи на дух суперництва, представники спортивних клубів обмінялися пам’ятними подарунками. Так, команді клубу «Сінай» та її головному тренеру Роману Маслигану вручили пам'ятний подарунок від гостей змагань.

Знаковою подією стало вручення жовто-блакитного стягу дітям Закарпаття від юних спортсменів із зони АТО. Цей стяг, розписаний найщирішими побажаннями від учасників змагань, став символом дружби спортсменів Донеччини та Закарпаття і зайняв достойне місце у спортивному клубі "Сінай" м. Мукачево.

Слід зазначити, що всі призери змагань були нагородженні медалями та грамотами від Управління молоді та спорту ОДА та Закарпатської федерації Шотокан карате-до. З привітальним словом до учасників змагань звернувся головний спеціаліст управління освіти молоді та спорту Мукачівської міськради Володимир Уліганець, який відзначив високу організацію чемпіонату, адже турніри такого ґатунку в Мукачеві проходять вже більше 10 років. За цей час переможцями ставало більше 500 спортсменів. Традиційно працювало два татамі, а у суддівстві брали участь висококваліфіковані судді, серед яких були фахівці міжнародного рівня (які працюють на всеукраїнських, Європейських та міжнародних чемпіонатах і турнірах).

Одним з лідерів чемпіонату став Гонак Максим з СКК «Сінай», який став абсолютним переможцем у чотирьох розділах змагань, показавши високий рівень підготовленості. Крім того, серед переможців та призерів з СКК «Сінай» можна відзначити Максима Смочка, Ольгу Гонак, Сергія Єгорова, Андрія Дзямка, Валентина Козара, Олександра Зийнича, Олександра Плітченка, Миколая Маслигана, Дениса Буштина, Ліну Смочко та інших.

В СК «Атлант» були кращими Владисла Шпакв та Віктор Борисевич. Юрій Соловйов та Ілля Морочило були кращими у рахівчан, а Дмитро Мотре та Олексій Гребенюк були лідерами в СК «ТРФК Солотвино».

Серед донецьких спортсменів найкраще проявили себе Серафима Позднякова, Софія Бичик, Кулиновський Олександр, Копилов Кирил, Піскаревський Олексій. У дніпропетровців найкращими стали Васильченко Богдан, Мусаїв Набіль, Данило Гришко, Дмитро Кірічок.

У загальному заліку перемога дісталась СКК «Сінай», другими стали СК «ТРФК Солотвино», а третю сходинку розділили «ТРФК-Рахів» та СК «Атлант».

Серед регіонів: 1 місце - Закарпатська область, 2 місце - Донецька область, 3 місце - Дніпропетровська область.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...