ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Історичний потяг для Боржавської вузькоколійки (ФОТО)

23 января 2018 вторник
Аватар пользователя uaengeditor

Вже у серпні Закарпаттям курсуватиме паровоз. Це буде спільний пілотний проект 3-х країни – України, Німеччини та Швейцарії.

Планується, що вже в серпні цього року з міста Гайворон, що на Кіровоградщині, буде доставлений на Закарпаття паровоз ГР-280, який двічі на тиждень, по п’ятницях і суботах, курсуватиме маршрутом Боржавської вузькоколійки – між Іршавою, Хмільником і Виноградовом.
Паровоз тягтиме 3 пасажирські вагони і один вантажний для велосипедів, дрібного вантажу та організації громадського харчування.

Кураторами пілотного проекту є радник міністра інфраструктури України Себастіан Тролле та голова громадської організації Міхаель Шнеебергер, який має досвід втілення подібного проекту в Румунії. З ними нещодавно зустрівся голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, щоб обговорити деталі.

Довідково: Паровози серії «ГР» виготовлялися в Німеччині з 1947 по 1956 року в рамках репарації Радянському Союзу. На сьогодні в Україні збереглося всього кілька справних паровозів ГР, один із яких – на Колочавській вузькоколійці в Міжгірському районі. Ще кілька паровозів цієї серії встановлені в різних містах як пам’ятники.
6963-1.jpg

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...