ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття. Дорогу до водоспаду Шипіт відновлено! (ВІДЕО)

  16 января 2018 вторник
  Аватар пользователя uaengeditor

  Водоспад Шипіт - один з найгарніших на Закарпатті. Зачаровує туристів своєю незвичною і неповторною красою будь-якої пори року.  Дорога до цього унікального місця давно потребувала ремонту.


  І ось на сьогодні роботи з ремонту дороги, протяжністю майже 600 м, завершені. Крім того, планують зробити стоянку для автомобілів та велосипедів. На черзі за кошти районного та сільського бюджетів – поточні ремонти під’їзних шляхів до водоспаду, що обіцяють зробити до кінця року. Темпами робіт і їх якістю залишилися задоволеним.


  В області пообіцяли підтримувати сільську раду і в майбутньому з наведення порядку на автошляхах. Зараз плани такі. Ці чотири дороги будуть зроблені за кошти так званого «дорожнього експерименту», тобто від перевиконання планових надходжень митниці, а це 14 млн. грн.


  До цього експерименту включено ряд доріг області – Довге-Липча, Іршавський район, Тур’я-Ремета-Лумшори. Весь список оприлюднений на сайті ОДА.


  Щодо ремонту шляху до водоспаду, кажуть, ця дорога дуже важлива, адже це реальні надходження не лише до сільських скарбничок, а і районного бюджету.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Загрузка...