ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Завдяки податковій міліції Закарпаття бюджет отримав понад 1,8 млн грн

21 января 2018 воскресенье
Аватар пользователя uaengeditor

Протягом першого півріччя 2017 року за матеріалами оперативного управління податкової міліції Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо 26 кримінальних проваджень, 7 з яких належать до тяжких та особливо тяжких.

Відтак наразі державі відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на загальну суму 1 млн 869 тис. грн.
Загалом протягом шести місяців поточного року працівники оперативного управління органів ДФС Закарпаття припинили 10 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів, внаслідок чого вилучено товарно-матеріальні цінності підакцизної групи на загальну суму понад 6,2 млн грн. Зокрема, з них: 176 272 пачки тютюнових виробів вартістю понад 4 млн грн; 250 л. спирту на суму 37,3 тис. грн; 3018 л. лікеро-горілчаних виробів на 502 тис. грн; 5 транспортних засобів, вартістю понад 1,6 млн грн.
Також з початку року на території області виявлено та ліквідовано 2 підпільні цехи з виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.
Варто зазначити, що податкова міліція органів ДФС краю має чіткі напрями діяльності і працює виключно в межах, визначених законодавством. Наразі в області триває ряд оперативно-профілактичних заходів в рамках операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017».
ДФС у Закарпатській області

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...