ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Вірус "Петя" добряче підмочив репутацію українським компаніям

19 января 2018 пятница
Аватар пользователя Firefly

Багато великих компаній не афішують дані щодо того, наскільки постраждала документація після кібератаки вірусом Petya.A, оскільки прагнуть зберегти свою репутацію. Проте експерти зазначають, що багато організацій могли втратити первинну документацію за кілька років, яку зберігали виключно в електронному вигляді.


Про це заявила податковий консультант Київського центру підтримки і розвитку бізнесу Олександра Томашевська.


За словами фахівця, багато фірм не були готові до такої атаки, і ймовірно, не мали копій документів на альтернативних носіях.


"Багато підприємств просто не афішують цю інформацію, щоб не шкодити своїй репутації. Але для розуміння масштабів треба відзначити, що багато великих компаній використовували ME Doc не тільки для подачі звітності або для реєстрації накладних, вони користувалися електронним документообігом в цій системі, тобто вони абсолютно всю документацію перестали зберігати в паперовому вигляді, а перевели в цифровий формат", - сказала Томашевська.


Такі організації могли втратити документи за останні кілька років, а це колосальні збитки, які потребують відновлення, якщо це взагалі можливе. Через загрозу втрати клієнтів та контрагентів, багато організацій не зізнаються у втраті первинної документації.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...