ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Кіберкопи підказали, як не стати жертвами хакерів

19 января 2018 пятница
Аватар пользователя Firefly

Департамент кіберполіції підказав, як не стати жертвою хакерської атаки.


У Facebook поліцейські опублікували головні рекомендації користувачам для запобігання хакерських атак.


"Кіберполіція зафіксувала факти поширення в мережі Інтернет рекомендацій щодо установок антивірусів і фаєрволом, які змушують системи захисту комп'ютера користувача ігнорувати будь-яку підозрілу активність або код у вітчизняному бухгалтерському програмному забезпеченні. Такі рекомендації поширюються деякими партнерами компаній-розробників бухгалтерського ПО, а також безпосередньо компаніями-розробниками через технічну підтримку", - вказується в повідомленні.


Якщо виконувати ці поради, то користувач сам створює передумови для зараження машини. Причому таким чином шахраї отримують не тільки доступ до комп'ютера, але також до локальної мережі.


Кіберполіції рекомендує:


не працювати і не запускати такі програми під обліковим записом адміністратора системи;


відмовитися від програмного забезпечення або його поновлення, яке вимагає додавання в "список виключення" систем захисту комп'ютера;


вимкнення автоматичного оновлення в ручному режимі оновлювати програмне забезпечення, в ході чого додатково його перевіряти на авторитетних ресурсах, призначених для аналізу підозрілих файлів;


уважно ставитися до попереджень антивірусного програмного забезпечення і систематично його оновлювати;


в разі отримання тривоги від системи захисту комп'ютера (антивіруса, фаервола тощо) не перешкоджати діям за замовчуванням антивіруса (блокування, видалення, карантин, інше).

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...