ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Пріоритети закарпатців

19 января 2018 пятница
Аватар пользователя UzhNews

Працівниками органів державної статистики у січні 2017 року проведено опитування домогосподарств області, під час якого вивчено, на які першочергові напрямки вони б спрямували б можливі додаткові кошти.

Респонденти повідомили що при значному збільшенні доходів 51,5% домогосподарств спрямували б додаткові кошти на покращення харчування, 50,8% – на придбання одягу та взуття, 47,5% – на лікування, 35,8% – на придбання побутової техніки, 31,2% – на відпочинок, 24,3% – на отримання освіти, 16,5% – на придбання автомобіля.

Порівняно з попереднім роком зросла питома вага домогосподарств, які б витратили додаткові кошти: на відпочинок (на 8,4 в.п.), на придбання побутової техніки (на 5,5 в.п.), на лікування (на 3,6 в.п.), розвиток підприємництва (на 1,1 в.п.).

Разом з тим скоротилася частка домогосподарств, які б витратили додаткові кошти: на покращення житлових умов (на 7,7 в.п.), на придбання одягу та взуття (на 7,1 в.п.), покращення харчування (на 5,0 в.п.), придбання автомобіля (на 3,6 в.п.), на отримання освіти (на 2,1 в.п.).

Одностайною була думка респондентів щодо найважливіших для них соціальних та особистих цінностей.

Основним пріоритетом більшість домогосподарств вказали здоров’я, (84,1%), другим – сім’ю та дітей (76,4%), третім – матеріальний добробут (54,7%) та впевненість в завтрашньому дні (15,0%).


Ганна Лучківська
начальник відділу обробки даних
вибіркових обстежень населення
ГУС у Закарпатській області
Тел.3-71-39

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...