ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

“Валовий регіональний продукт економіки області”

19 января 2018 пятница
Аватар пользователя UzhNews

Узагальнюючим показником, який характеризує рівень економічного та соціального розвитку області, є валовий регіональний продукт, який за попередніми даними, у 2016 році зменшився на 3,9% порівняно з попереднім роком.

Основною складовою валового регіонального продукту є валова додана вартість (ВДВ), обсяг якої за 2016р. знизився на 3,8%. Внесок видів економічної діяльності у формування валової доданої вартості економіки краю, неодинаковий. Зокрема, найвищий темп зростання валової доданої вартості області зафіксовано у будівництві 115,6%. Переробна промисловість незмінно займає одне з провідних місць в економіці, яка протягом 2016 року зросла на 6,5%, в основному за рахунок продукції машинобудування. Валова додана вартість транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності області зросла на 7,6%.

Внесок сільського господарства, лісового господарства та рибного господарства у фомування загальної по економіці ВДВ за 2016 рік є домінуючим, разом з тим темп склав 95,5%, що на 0,5% нижчий від попереднього року.

Тенденцію до зниження демонструє добувна промисловість і розроблення кар’єрів, оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, за останні два роки, темпи яких залишаються значно нижчими, ніж у попередніх роках.


Тетяна Черяник – начальник відділу планування, координації та моніторингу статдіяльності Головного управління статистики

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...