ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті транспортні прокурори захищають права і свободи громадян

19 января 2018 пятница
Аватар пользователя Admin 1

Транспортними прокурорами постійно приділяється увага за дотриманням законів по захисту прав і свобод громадян і інтересів держави на транспорті.

Проведеними прокурорськими перевірками на піднаглядних підприємствах залізниці виявлені факти порушення трудового законодавства. Зокрема, прокурором встановлено, що на окремих із них є факти порушення трудових прав працівників.
А саме, у жовтні керівник Ужгородської дистанції сигналізації та зв”язку оголосив догану телеграфісту. Однак при цьому порушив порядок застосування дисциплінарних стягнень – не ознайомив телеграфістку з даним наказом під розписку, що ставить під сумнів її інформованість про цей наказ і позбавляє її можливості оскаржити цей наказ.

Після втучання транспортного прокурора, який зобов”язав начальника Ужгородської дистанції сигналізації та зв”язку усунути це порушення. Ситуація була виправлена.

Подібна ситуація виявлена прокурором і у начальника Ужгородської пасажирської вагонної дільниці. Він видав наказ, яким оголошено догану п”яти працівникам цеху харчування за невиконання планових показників.
Прокурор негайно вніс протест на таке рішення керівника, адже останній при підписанні цього наказу не врахував, що порушення трудової дисципліни визначається, як виконання або неналежне виконання з вини працівника покладених на нього трудових обов”язків. Саме вина працівника є необхідною умовою при вирішенні питання про його дисциплінарну відповідальність. А вина буфетників цеху харчування у невиконанні планового завдання по товарообігу адміністрацією не була доведена. Тому в їх діях немає порушення трудової дисципліни і наказ про оголошенні їм догани є незаконним.
Протест прокурора одразу був задоволений, а незаконний наказ скасовано, повідомив UA-Reporter.com помічник Ужгородського транспортного прокурора Віктор Лазаренко.

Интернет-издание
UA-Reporter.com
Рейтинг: 
Письмо редактору
Загрузка...