В Ужгороді на день міста грали в шашки

25 квітня 2024 четвер
    115 переглядів
    Переможцем став Михайло Рішко

В рамках святкування Дня міста в СК «Юність» відбувся турнір з шашок. Загалом у турнірі прийняло участь 12 спортсменів, серед яких шість кандидатів у майстри спорту та шість першорозрядників.

Віктор Повх та Михайло Рішко успішно стартували і очолили турнірну таблицю. В подальшому боротьба загострилась і лідерам довелось поступитись очками. Вирішальним став останній тур, який вніс остаточну ясність.

Так, переможцем став кандидат в майстри спорту Михайло Рішко, який набрав 19 із 22 можливих очок і не зазнав жодної поразки. Друге місце в турнірній таблиці розділили між собою Віктор Туртаєв та Віктор Повх набравши в сумі по 16 очок. Третім став кандидат в майстри спорту Йосип Ганич з 15 набраними очками, який особливо вдачно зіграв на фінальній стадії. Найкращий результат серед жінок належить першорозядиці Олені Пилипченко.

Управління у справах культури, спорту сім'ї та молоді Ужгородської міськради (нач. Олег Муртазін) вручило переможцям, призерам грамоти, медалі та кубок.