29 березня 2024 п'ятниця

Гандбол Закарпаття. Ужгородки розгромили киянок вщент — два дні поспіль!

74 переглядів
    Гандбол. Закарпатки не віддали лідерство киянкам і перемогли!

У жіночій Суперлізі України з гандболу відбулися матчі 4-го туру. 9–10 листопада ужгородські «Карпати» протистояли столичному «Спартаку».

Команди знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці («Карпати» перебувають на третій сходинці, а «Спартак» на шостій). Останніми роками поєдинки між цими колективами завершуються впевненими звитягами закарпатського клубу. Останні матчі винятком не стали.

Перша гра. «Спартак» (Київ) – «Карпати» (Ужгород) – 18:34

На початку гри «спартаківки» досить несподівано опинилися попереду (4:1), однак ужгородки швидко відновили паритет, а в середині першого тайму навіть заволоділи перевагою у два м’ячі (6:8). Закарпатський ГК вдало діяв, захищаючи свої ворота, і за 15 хв. пропустив тільки 4 голи, натомість провів 8 результативних атак. Як підсумок, 10:16 після 30 хв. гри.

Друга половина зустрічі проходила за переваги «карпатівок». Вони переграли суперниць за всіма показниками й оформили перемогу з рахунком 18:34.

Кращим снайпером нашої команди стала Яна Готра (10 м’ячів). Каріна Байрак, Анастасія Мелекесцева та Наталія Шипляк провели по 4 результативні атаки. Анна Лезінська та Софія Безрукова засмутили кіпера суперника по три рази. На рахунку Мілани Шукаль та Анни Тріфонової по два голи, а Ольги Макаренко та Анни Гаваки – по одному.

Друга гра. «Спартак» (Київ) – «Карпати» (Ужгород) – 14:31

На відміну від попередньої гри, цього разу закарпатки захопили лідерство вже на стартових хвилинах. З плином часу перевага команди Віктора Чернова тільки збільшувалася. Уже за підсумками першого тайму ужгородки випереджали суперниць на 8 точних кидків (8:16).

У другій половині зустрічі малюнок гри не змінився: «карпатівки» результативно діяли в нападі та збалансовано в захисті. Фінальна сирена зафіксувала вікторію ужгородської команди з рахунком 14:31.

Цього разу на рахунку Яни Готри 7 точних кидків. Софія Безрукова записала до свого активу 6 результативних атак, а Мілана Шукаль – 4. Тричі святкувала взяття воріт Анастасія Мелекесцева. В активі Катерини Купчак, Наталії Шипляк, Анни Лезінської, Анни Тріфонової та Марії Сухи по 2 голи. Один раз відзначилася Каріна Байрак.

Інші результати 4-го туру:

«Реал» (Миколаїв) – «Галичанка» (Львів) – 30:30; 25:29.

«Дніпрянка» (Херсон) – «Бровари» – 34:18; 35:26.

Наступні матчі ужгородські «Карпати» проведуть на своєму майданчику проти миколаївського «Реала». Закарпаткам у цих двобоях треба здобути максимальний результат, аби обійти майбутнього суперника в турнірній таблиці.