18 квітня 2024 четвер

На Закарпатті вперше провели чемпіонат з крос-кантрі

37 переглядів
    На Закарпатті пройшов чемпіонат області з гірського велоспорту

На Закарпатті вперше був проведений чемпіонат області з крос-кантрі (гірський велоспорт). У змаганнях взяли участь представники Ужгорода, Хуста, Мукачева, Чопа та Мукачівського району.

У екстремальних умовах найпевніше себе почували спортсмени, які вже мають чималий досвід у подібних змаганнях. Серед чоловіків на 6-кілометровій трасі найкраще адаптувався універсал Олексій Жданович – 33-річний член збірної команди України з MTBO, один із найсильніших мультигонщиків країни. Він подолав дистанцію за 18 хвилин і 14 секунд. Олексій на 52 секунд випередив найближчого переслідувача, 20-річного Ференца Гутлебета. Відзначимо, що на змаганнях з крос-кантрі обидва спортсмени захищають кольори ужгородського клубу "Татубайк". Бронзовим призером чемпіонату став Юрій Головацький з клубу "Банзай-РА".

Учасниця минулорічного чемпіонату світу з MTBO, ужгородка Віра Жданович (клуб "Татубайк") впевнено перемогла в змаганнях серед жінок. Разом з нею на п’єдестал пошани піднялися мукачівки Ніна Расчупкіна та Яна Семак (обидві з КСО "Товариш").

У змаганнях юнаків найкраще себе проявили також представники обласного центру: Першими фінішували представники "Банзай РА" Василь Стегура та Андрій Іванов, а третім – хустянин Ярослав Величко.