Новим чемпіоном Закарпаття з блискавичних шахів став ужгородець Віктор Бунда

59 переглядів
    27 вересня в Мукачеві відбудеться чемпіонат Закарпаття зі швидких шахів

Минулої неділі в Ужгородському шаховому клубі (вул. Електрозаводська, 51) звання кращого бліцора області виборювали 41 спортсмен з шести районів області, в т. ч. один майстер ФІДЕ та 23 кандидати у майстри спорту, інші першорозрядники.

11 турів були сповнені драматичної і захоплюючої боротьби. Перед останнім туром з 8 очками лідирували майстер ФІДЕ Віктор Бунда з обласного центру та мукачівський кандидат у майстри спорту Василь Гуйван. Обидва в заключних поєдинках не змогли переграти своїх опонентів і вдовольнилися нічиїми. Це дозволило мукачівцю Сергію Волкову, завдяки перемозі, наздогнати лідерів. Отже, усі троє набрали по 8,5 очка.

Але найбільш прихильною шахова Фортуна виявилася до "старшого за званням" ужгородця. Завдяки найвищому коефіцієнту Бухгольца, новим чемпіоном Закарпаття з блискавичної гри став Віктор Бунда. Друге і третє місця відповідно посіли мукачівці Василь Гуйван та Сергій Волков. Призери змагання нагороджені грамотами та медалями. Окрім трьох переможців, турнірні призи за четверте і п’яте місця отримали також ужгородець Юрій Ісак та виноградівець Сергій Русанов.

А за три тижні, 27 вересня в Мукачеві відбудеться чемпіонат Закарпаття зі швидких шахів.