29 березня 2024 п'ятниця

Мукачівські ветерани з футболу розгромили Дрогобич і Сарни

75 переглядів
    Ветерани з футболу Закарпаття здобули дві перемоги

16-18 вересня у Дрогобичі відбулися матчі зонального турніру першості України з футболу серед ветеранів від 45 років і старше. Взяли участь команди м.Сарни Рівненської області, Дрогобич (Львівська область) та збірна Закарпаття, сформована на базі ФК "Мукачево".

Першу гру закарпатці зіграли з командою м.Сарни. Переконливу перемогу 3:1 отримали наші земляки. Голи забили Віктор Услібер на 7 хвилині, Іван Дячок подвоїв рахунок, а закріпив успіх команди красенем-голом Олександр Ремез із подачі Олександра Перести.

Другий поєдинок зіграли із господарями. На 15 хвилині із штрафного Вахтанг Карібов відкрив рахунок. За дві хвилини до фінального свистка Ігор Яворський рахунок зрівняв. Матч Сарни - Дрогобич завершився перемогою львів'ян із рахунком 2:0. За рахунок більшої кількості забитих м'ячів перше місце посіли футболісти збірної Закарпаття. У нашій команді слід відмітити капітана команди Олександра Пересту, Федора Приходька, Івана Алмаші, Вахтанга Карібова, Юрія Гнепу, Івана Дячка, Йосипа Микуланинця, Івана Гріна, Віктора Запрутняка, Віктора Півня, Еміла Грицище та Олександра Ремеза. Готували команду до турніру Іван Легеза та Василь Козик.

Наступний матч наша команда проведе в 1/4 фіналу з командою м.Красилів Хмельницької області, 26 вересня. Матч-відповідь відбудеться 3 жовтня у Мукачеві.