28 березня 2024 четвер

«Іллічівець» переміг в Ужгороді «Закарпаття» - 1:0

47 переглядів
    Маріупольці з мінімальним рахунком 1:0 обіграли «Закарпаття»

Єдиний гол під час контратаки Адріана Пуканича приніс перемогу «Іллічівцю» в Ужгороді над «Закарпаттям» (1:0) у матчі, який маріупольці завершували у меншості (вилучення Шмакова).

Тиждень тому на болоті стадіону «Авангард» в Ужгороді «Закарпаття» обіграло «Кривбас» 3:0. До матчу з маріупольцями поле намагалися реанімувати, зробили все, що могли, однак оптимальним його ніяк не назвеш. Тому й важко було на такому газоні обидвом командам, перш за все, у креативному футболі.

Однак турнірне становище змушувало команди дуже серйозно поставитися до гри. І особливо другий тайм у них вийшов досить цікавим. Після вилучення Шмакова за другу жовту картку (у другому випадку Шмаков елементарно симулював, випрошуючи пенальті) ініціативу вже явно перехопили господарі поля.

До речі, дуже дивно було чути фахівця Морозова, коментатора цієї гри, який чомусь назвав це рішення несправедливим, хоч відео повтор і підтверджував правильність вердикту Абросімова…

Щодо першої половини зустрічі, то вона пройшла у достатньо в’язкій боротьбі. Більше бажання до перемоги відчувалося в ужгородців. Принаймні вони частіше атакували. Особливо ефектним вийшов епізод, коли після зручного навісу від Ксьонза Трішовіч намагався переправити м’яч п’ятою, однак досвідченого Романенка не переграв.

Гості теж не відсиджувалися в обороні, дуже часто вони заробляли кутові, проте користі це не приносило. Проте було помітно, що команда Іллі Близнюка більше розраховують на те, щоб зберегти свої ворота в недоторканності.

Другий тайм вийшов значно цікавішими. Господарі переважно атакували, проте запам’яталися і гості – двічі небезпечно пробивав Пуканич, а наприкінці гри міг принести перемогу своїй команді і Кірільчик, але у ворота не влучив.

«Закарпатці» ж атакували масовано, активними у господарів виглядали фланги, саме від Трішовіча і Ксьонза йшла основна небезпека. Чого бракувало футболістам «Закарпаття», то це завершального пасу під удар. Можливо, і стан поля заважав цьому.

Наприкінці матчу гості з Маріуполя закрилися у своїх володіннях, і гра, за великим рахунком, проходила на одній половині поля. Непогані нагоди для того, щоб вирвати перемогу, мали Ґомес, Невуче, Трішовіч та інші «закарпатці». Проте чи ближче до фінального свистка, тим більше все це нагадувало сумбурну навалу, яка мала мало шансів на успіх.

А от гості свій шанс використали. На передостанній хвилині основного часу «іллічівці» втекли у контратаку, і пасом від Ярошенка скористався Пуканич, який пробив низом у кут воріт. Несподівана розв’язка, враховуючи хід і сценарій поєдинку.

Як і в першому колі, маріупольці з мінімальним рахунком 1:0 обіграли «Закарпаття».