Додати новий коментар
У Львові відбудеться Різдвяний фестиваль "Велика Коляда"
Празник Різдва Христового відіграє особливу роль у релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею.
У кожній християнській родині святкування Різдва супроводжується не лише релігійно-духовними переживаннями, але й багатими українськими християнськими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами тощо.
Для піднесення духовно-культурного рівня народу, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю, впродовж багатьох років у храмі Пресвятої Євхаристії Центрі душпастирства молоді, що у місті Львові, пл. Музейна, 3, традиційно проводиться різдвяний фестиваль “Велика Коляда”. До участі у фестивалі запрошуються дитячі, юнацькі і дорослі, однорідні і мішані, аматорські і професійні хори, родинні ансамблі, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, оркестрові колективи, театральні гурти, сольні виконавці.
У цьогорічному фестивалі в спільному виконанні усіх хорів звучатимуть твори композиторів з Києва, Закарпаття та Львова, зустрічі з якими з особливою приємністю очікуємо на заключному гала-концерті фестивалю. Гостями цьогорічної “Великої Коляди” будуть цікаві самобутні гурти з Гуцульщини. Новинкою цього року буде музична емблема фестивалю, спеціально створена львівським композитором Остапом Мануляком, яка супроводжуватиме початок і закінчення усіх фестивальних виступів.
Програма XI Різдвяного фестивалю "ВЕЛИКА КОЛЯДА"
7 січня, четвер 12.30
Вертеп дитячої групи театру "Мета" (м. Львів)
Режисер-постановник - Зоряна Грегорійчук
8 січня, п'ятниця 19.00
Хор "Вірую"
Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)
Керівник - Христина Бущак
Юнацький хор "До Богородиці"
Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів, Рясне-2)
Керівник - Наталія Кончак
Вертеп камерного хору "Осанна"
Храму Божої Премудрости
Святоіванівської Лаври Студійського Уставу (м. Львів)
Режисер-постановник - Володимир Бідак
Керівник - Володимир Бень
9 січня, субота 15.00
Муніципальний хор "Коралі" (м. Вишгород)
Керівник - Леся Потіцька
Дитячий хор "Надія"
Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)
Керівник - Ольга Баглай
Дитячо-юнацький хор "Херувими"
Храму св. Онуфрія оо. Василіян (м. Львів)
Керівник - Олег Жук
10 січня, неділя 16.00
ГАЛА-КОНЦЕРТ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ
а також
Зведена дитяча капела бандуристів "Надія"
ДМШ№1 та ДМШ№2 (м. Чернігів)
Керівники: Людмила Велігорська та Лідія Фалалєєва
11 січня, понеділок 19.00
Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"
Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича
Керівник - Марія Сергійчук
Концертмейстер - Олена Мацелюх
Дитячий вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики"
Керівник - Леся Слюсарчук
та заслужений артист України Остап Стахів
Народний камерний хор
Народного дому м. Пустомити
Керівник - Мирон Дацко
Концертмейстер - Надія Дуць
12 січня, вівторок 19.00
Зразковий дитячий хор "Оберіг"
БДЮТ м. Винники
Керівник - Наталія Кончак
Концертмейстер - Богдан Чериба
Молодіжний хор "Аксіос"
Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
Керівник - Марта Карапінка
Хор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ
Керівник - Руслан Ляшенко
13 січня, середа 19.00
Жіночий хор "Мироносиці"
Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
Керівник - Наталія Кончак
Вокально-інструментальний ансамбль "Пролісок"
(с. Жирівка, Львівська обл.)
Керівник - Наталія Роман
Чоловічий хор "Благовіст"
Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
Керівник - Тарас Мельник
14 січня, четвер 19.00
Народна студентська хорова капела "Ватра"
ЛНУВМ та БТ ім. С. Гжицького
Керівник - Віталій Чмир
Хормейстер - Роман Юськевич
Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
Софія Федина
Камерний хор "Soli Deo"
Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)
Керівник - Ірина Мельник
15 січня, п'ятниця 19.00
Зразковий дитячо-юнацький хор "Радуниця" (м. Львів)
Керівник - Наталія Манько
Хормейстери: Анастасія Арбузова та Дзвенислава Манько
Концертмейстер - Христина Пристаюк
Фольклорний ансамбль "Любисток" (м. Львів)
Керівник - Оксана Мельничук
Капела бандуристів "Карпати" (м. Львів)
Керівник - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Мелех
16 січня, субота 15.00
Зразковий дитячий хор "Поема"
Народного дому с. Оброшино
Керівник - Галина Гадзецька
Концертмейстер - Ольга Барабах
Народний жіночий вокальний ансамбль "Журавка"
Народного дому м. Жовкви
Керівник - Дарія Купровська
Галицький камерний хор "Слов'янка"
Храму Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ (м. Львів)
Керівник - Василь Стефанович
17 січня, неділя 16.00
ГАЛА-КОНЦЕРТ
ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ АНСАМБЛІВ
а також:
Гурт "Коралі" (м. Львів)
Камерний хор монастиря св. Юрія (м. Червоноград)
Керівник - Марія Латій
Творчий колектив
Християнської Євангельської Церкви "Гефсиманія"
Керівник - Олена Мархева
Духовий оркестр
Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ
Керівник - Андріян Леськів
19 січня, вівторок 19.00
Зразковий театр "Горличка"
Львівського Будинку вчених
Керівник - Галина Равлінко
Хор "Артос"
Храму бл. Климентія Шептицького (м. Львів)
Керівник - Наталія Івашків
Ансамбль мідних духових інструментів "Leo Brass Quintet"
20 січня, середа 19.00 Вокальна формація "У дзеркалі" (м. Львів)
Керівник - Надія Ромах
Чоловічий секстет "La Vivo" (м. Львів)
Керівники: Антон Рамський та Юрій Гадзецький
Хор "Надія"
Храму Положення Пояса Пресвятої Богородиці (м. Львів)
Керівник - Юрій Антків
21 січня, четвер 19.00 Хор "Оранта"
Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ (м. Львів)
Керівник - Світлана Карпович
Народна капела бандуристок "Галичанка"
Будинку культури працівників зв'язку ЛФ ВАТ "Укртелеком"
Керівник - Руслана Дробот
Концертмейстер - Мирослава Медвецька
Хор національної і духовної пісні "Вірли"
Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)
Керівник - Роман Борецький
22 січня, п'ятниця 19.00
Молодіжний хор "Голос серця"
Храму свв. верх. ап. Петра і Павла
(с. Стара Скварява, Львівська обл.)
Керівник - Ірина Звір
Народний художньо-просвітницький гурт
"Ретро з Левандівки" (м. Львів)
Керівник - Людмила Додевич
Народний хор "Левада" (м. Львів)
Керівник - Надія Балуцька
23 січня, субота 15.00
Хор храму св. свмч. Йосафата (м. Тернопіль)
Керівник - Наталія Буда
Дитячо-юнацький хор "Agnus Dei"
Храму свв. рівноап. Володимира і Ольги (м. Львів)
Керівник - Галина Стефанович
Хор "Світло тихе"
Храму свв. верх. ап. Петра і Павла оо. Василіан
(м. Дрогобич)
Керівник - Оксана Хомик
24 січня, неділя 16.00
ГАЛА-КОНЦЕРТ ФОЛЬКЛОРНИХ КОЛЕКТИВІВ
а також:
Народна хорова капела "Боян"
(м. Бережани, Тернопільська обл.)
Керівник - Юрій Масенко
Хор храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Брюховичі)
Керівник - Володимир Ганас
Вертеп народного драматичного колективу "Оборіг"
Народного дому с. Оброшино
Керівник - Зоряна Рогожинська
Фольк-гурт "Марвінóк" (м. Львів)
Гурт автентичного співу "Родовід" (м. Львів)
Гурт автентичного співу "ДоСхідСонця" (м. Львів)
25 січня, понеділок 19.00
Народна хорова капела "Заграва"
Львівського обласного Будинку вчителя
Керівник - Вікторія Черничко
Вокальна група "Чорнобривці"
Львівського мистецького центру "Веселі черевички"
Керівники: Володимир і Марія Чмир
Хормейстер - Василь Чучман
Народний хор "Нескорені"
при Українській академії друкарства (м. Львів)
Керівник - Богдана-Олександра Сімович
26 січня, вівторок 19.00
Камерний оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької
Керівник - Марта Гуневич
Ансамбль бандуристів ЛССМШ ім. С. Крушельницької
Керівник - Ірина Мельник
Духовий оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької
Керівник - Іван Карпин
27 січня, середа 19.00
Народна хорова капела "Мрія"
Львівської комерційної академії
Керівник - Василь Долішний
Хормейстер - Оксана Долішна
Хор студентів
Львівського державного училища культури і мистецтв
Керівник - Руслан Ляшенко
Заслужена хорова капела України "Боян" ім. Є. Вахняка
Будинку культури працівників зв'язку ЛФ ВАТ "Укртелеком"
Керівник - Василь Чучман
Хормейстер - Адріана Чучман
Концертмейстер - Соломія Саврук
28 січня, четвер 19.00
Хор студентів
Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича
Керівник - Оксана Долішна
Жіночий хор "Дівочі мрії"
Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича
Керівник - Надія Поворозник
Концертмейстер - Олена Сеник
Хор народного ансамблю пісні і танцю "Черемош"
Львівського національного університету ім. Івана Франка
Керівник - Тетяна Когут
Хормейстер - Олена Вол чек
29 січня, п'ятниця 19.00
Фольклорний ансамбль "Джерельце"
Львівського обласного Будинку вчителя
Керівник - Світлана Стефан
Архикатедральний хор собору св. Юра (м. Львів)
Керівник - Надія Поворозник
Галицький камерний хор "Євшан"
Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи
Керівник - Ігор Даньковський
30 січня, субота 16.00
Патріарший хор
при Патріаршому cоборі Воскресіння Христового (м. Київ)
Керівник - Тетяна Стефанишин
Народний камерний хор "Felicio"
(м. Надвірна, Івано-Франківська обл.)
Керівник - Наталія Байдак
Молодіжний хор "Осанна"
Храму Христа-Царя оо. Василіян (м. Івано-Франківськ)
Керівник - Любов Терлецька
31 січня, неділя 17.00
ЗАКЛЮЧНИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ
UA-Reporter.com