Додати новий коментар

29 березня 2024 п'ятниця

В Ужгороді стартували ІІ Спортивні Студентські ігри України

69 переглядів

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у НОК України, в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді стартували ІІ Спортивні ігри України серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з легкоатлетичного кросу. Організатори змагань доклали чимало зусиль, щоб якнайкраще підготувати трасу та звільнити її від снігу аби спортсмени-студенти мали можливість показати хороші результати.

50066.jpgУрочисте відкриття при мінусовій температурі вирішили провести оперативно: після короткого привітання і побажання вдалих стартів від почесних гостей з місцевого Управління фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України та відділення НОК України, Ігри були оголошені відкритими.
    Першими на старт вийшли дівчата, котрі долали дистанцію у три кілометри. Після другого кілометра попереду була студентка Тернопільського Національного економічного університету, Ольга Скрипак. Однак на фінішній прямій вона не витримала темп майстра спорту України Вікторії Погорєльської з Харківської державної академії фізичної культури, котра з результатом 10.26.5 стала першою. На 0.7 і 0.8 секунди відповідно від неї відстали студентки Юлія Кутах та Ольга Скрипак із ТНЕУ-2.
    У змаганнях хлопців, де стартувало майже 50 спортсменів, перемогу святкував Олександр Савчук з Національного університету «Львівська політехніка». Одразу за ним фінішували ще два спортсмени, котрі відстали від лідера відповідно на 0,2 та 0,4 секунди — це Іван Стребков із ТНЕУ-1 та Олександр Жулинський з Кам’янець-Подільського національного університету.
    У загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Тернопільського НЕУ-1, друге — Харківський ДАФК і третє — Переяславсько-Хмельницький ДПУ.