Додати новий коментар

23 квітня 2024 вівторок

Закарпатець став бронзовим призером молодіжного чемпіонату Європи з фехтування

55 переглядів

У польському Гданську триває чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. Свою першу нагороду завоювали українські мушкетери – в турнірі шпажистів на третю сходинку подіуму зійшов вихованець ужгородської школи фехтування Анатолій Герей.

У чвертьфіналі Анатолій Герей здолав опір Джакомо Паравічіні зі Швейцарії – 15:12, але в боротьбі за право поборотися за «золото» програв росіянину Павлу Сухову і разом з угорцем Андрашом Петерді став володарем бронзової нагороди.

А звання чемпіона континенту завоював кривдник ужгородця Павло Сухов, який у фіналі взяв гору над італійцем Енріко Гароццо – 15:10.

У турнірі рапіристок змагалися дві львів’янки – Олександра Сенюта та Марта Лозинська. У підсумковому протоколі вихованки Вікторії Волкової посіли 21-е і 39-е місця відповідно.