23 квітня 2024 вівторок

Тріумф Мукачівських каратистів

48 переглядів
    В Донецьку вихованці клубу Синай завоювали шість медалей різного ґатунку

Приємний подарунок до Дня Учителя зробили вихованці Мукачівського клубу карате «Сінай» своєму тренеру , майстру спорту України, Роману Михайловичу Маслиган. У чемпіонаті України з карате за версією JKS , що проходив днями в м Донецьку, вони завоювали шість медалей різного ґатунку в різних вікових групах та розділах змагань .

Незважаючи на важку дорогу до місця проведення турніру, а це майже 36 годин в дорозі,з пересадкою у Львові та на невеликий час на підготовку до чемпіонату наші спортсмени з честю та гідністю пробились до фінальної частини чемпіонату. Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією карате, на яких зібралось понад 300 спортсменів .14 регіонів України були представлені на цих змаганнях .Запекла боротьба проходила між Донецькими та Харківськими каратистами, якісні двобої демонстрували спортсмени з Луганська, АР Крим, Дніпропетровська та інші….Отже, після довгих та напружених двобоїв, нарешті були визначені найсильніші каратисти України, а серед них Чемпіонами України стали: в командному розділі змагань Дзямко Андрійв категорії 12-13 років, який також в особистій першості провів понад 8 боїв з яких достроково 5 виграв і в загальному заліку посів 3 місце та завоював бронзову нагороду ; та Забишній Сергій в категорії 8-9 років. Бронзовими призерами стали :Егоров Сергій та Бауман Владік в категорії 10-11 років. Срібною призеркою з розділу куміте серед дівчат в категорії 12-13 років стала Єгорова Юлія , яка програла у фіналі неодноразовій переможниці Всеукраїнських змагань з Донецька.