25 липня. "Говерла" (Ужгород) - "Ворскла" (Полтава) - 1:1.

"Говерла" (Ужгород) - "Ворскла" (Полтава) - 1:1 (0:1)

Голи: Хльобас 74 - Ковпак 21

"Говерла": Рудько - Люлька, Ягодінскіс, Лухтанов, Цуріков - Чумак (Кузик 59), Савченко - Хобленко, Худобяк (Полегенько 32), Гемега (Ряшко 90+2) - Хльобас

"Ворскла": Богуш - Пердута, Даллку, Є.Ткачук, Сімінін - А.Ткачук, Скляр - Турсунов, Громов (Бартуловіч 46) - Ковпак (Міщенко 63), Шиндер (Бараннік 82)

Попередження: Цуріков 49, Хльобас 61, Кузик 88 - Є.Ткачук 14, Сімінін 28

Після вдалого для «Говерли» матчу з «Дніпром» наставник закарпатців вирішив склад на цей двобій не змінювати. Гості ж ще до матчу зазначали, що їдуть до Ужгорода за перемогою.
    Тож підопічні Василя Сачка, незважаючи на спеку + 34 з перших хвилин були швидшими за ужгородців. По черзі Громов, Ковпак, Шиндер почали розхитувати оборонну лінію господарів та змусили в поті чола працювати стража воріт Артура Рудька. Спочатку Артур відбив потужний удар Громова в ближній кут, далі локалізував небезпечні простріли суперника.
    Та на 21-й хвилині ужгородці помилилися на чужій половині, гості організували швидку атаку, Турсунов протягнув м’яч правим краєм віддав на Ковпака, а той у дотик пробив в дальній кут. Рудько, хоч і зачепив м’яч рукою, та удар вийшов доволі складним із відскоком від газону й м’яч трохи, змінивши траєкторію влетів у сітку впритул зі стійкою.
    Гості й надалі домінували продовжували нагнітати ситуацію біля наших володінь, однак забити так і не змогли.
    Протилежним першому вийшла друга половина зустрічі. Мабуть, тренер налаштував як слід хлопців, надихнув їх повірити у власні сили – й хлопці пішли вперед. Гості, мабуть, гадали, що зможуть малою кров’ю вибороти потрібний результат чомусь вирішили просто тримати м’яч. Та це з ними згодом зіграло злий жарт. Значно посилив гру «Говерли» крайній хавбек Орест Кузик. Спочатку він віддав чудову передачу на Савченка , той з розвороту на Хльобаса. Дмитро потужно пробив – стійка рятує «Ворсклу» від пропущеного гола. Згодом Кузик сам наважився на удар в дальній кут – Богуш відбив перед собою, а на добиванні першим був Савченко, цього разу кіпер полтавчан намертво бере м’яч.
    А наступна атака закарпатців стала голевою. Навісну передачу від Кузика захисник «Ворскли» виносить у центральну зону на Савченка, той пробиває – Даллку блокує постріл і знову м’яч відскакує до нашого гравця, йде черговий удар, цього разу м’яч, знову потрапив в ноги албанського бека «Ворскли», та на підхоплення його чатував Хльобас. Який вискочив і перехитрив воротаря, піймавши останнього на проти ході – 1:1.
    В решті 15 хвилинах гості йшли в атаку великими силами, намагалися вирвати перевагу та наша команда вдало оборонялася, змушуючи нервувати гостей й частенько фолити. Лише наприкінці прохід Бартуловіча, змусив продемонструвати чудову реакцію нашого воротаря, який з другого разу зумів приборкати «смугастого». Тож 1:1 маємо другу поспіль нічию з потужними суперниками.