Гравці ужгородського «Закарпаття» про перемогу над «Оболонню»

18 квітня 2024 четвер
    59 переглядів

Гравці ужгородського «Закарпаття» поділилися своїми враженнями стосовного переможного матчу із столичною «Оболонню» (1:0).

Сергій Давидов, форвард:

Уже другий матч поспіль проти київських колективів ти відзначаєшся голами у їхній воротах. У чому секрет такої «любові» до столичних команд?
    Що ти, нічого особливого і особистого — просто виходимо на поле у кожному матчі битися за результат. Нам потрібні очки і дуже радію, що мої вдалі дії дозволяють команді їх здобувати.

Пригадай п’яту хвилину, коли вибігав на побачення з голкіпером, наскільки впевнено почувався перед ударом?
    У тому епізоді я поборовся за м’яч із захисником, виграв міні-дуель, побіг вперед і що є сил вдарив у кут. У тому, що голкіпер Денис Бойко не відіб’є постріл був упевнений на усі сто!

А те, що станеш героєм зустрічі відчував?
    Який з мене герой (посміхається)? Виконав своє завдання, ось і все. Ми — єдине командне ціле і виділяти когось із складу я б не радив. Згадай гру Діми Бабенка: відбити пенальті ще важче ніж забити.

Чи важко буде спеціалісту по київських командах переключитися на дніпропетровців?
    Навпаки, віддаватимемо борг «Дніпру» за прикрий програш в Кубку України. Тож за мене не хвилюйся — якщо наступної суботи тренер знайде мені місце на полі, зроблю все, аби зіпсувати настрій і команді Володимира Безсонова.
    Олександр Артьоменко, півзахисник:

Ми дуже старалися не підвести покладевних на нас сподівань, оскільки позаду уже й так багато негативу. Сьогоднішня гра була своєрідним дербі між добре знайомим першолігівськими суперниками. Свій шанс «Закарпаття» реалізувало, опоненти ні.

Ти не використав два майже стопроцентні моменти...
    Так, прикро, що змусив нерувавати і партнерів і прихильників клубу до фінального свистка. Бо ж в першому таймі, аби м’яч добре підлаштував під ногу, тим більше в наступній половині, коли ми вибігли у чудову контратаку, за логікою ситуації вартувало забивати. Однак фортуна відвернулася від мене. Що ж, залишимо вдачу на суботній матч з «Дніпром».
    Іван Козоріз, півзахисник:

Матч складався для нас важко. Ми були змушені грати від оборони і чекати на помилку суперника позаду. Ідеально це не завжди нам вдавалося.

Перемога над «Оболонню» таки заслужена?
    Відверто кажучи нам дещо і пощастило: нагнітали суперники пристойно. Та й пенальті незабите у їхньому пасиві.

Ти приймав безпосередню участь в епізоді на 46 хвилині, яке закінчилось призначенням одинадцятиметрового. Із трибун стадіону здалось, що твої дії були в рамках правил...
    Ще б пак! Не чіпав я суперника. Не вірите мені — погляньте відеоповтори. На жаль, суддівство у цій зустрічі було якимсь дивним: мова йде не тільки про цей епізод.
    Рубен Гомес, півзахисник:

Поєдинок видався особливо складним. Ми хороше запрягли, а потім більше працювали на оборону вдало виходячи в контратаки. В принципі, вважаю, поєдинок сподабався уболівальникам.

«Закарпаття» провело два різні за змістом тайми: перший атакували, другий навпаки, з акцентом на оборону...
    Команда діяла за логікою ситуації. Граємо на виїзді, відзначилися, а потім найперше намагалися втримати опонента, звісно, не забуваючи про стрімкі випади на ворота «Оболоні».

На носі в ужгородців значно серйозніший суперник — уже в суботу прийматимемо «Дніпро». Який настрій панує у колективі?
    Всі радіють сьогоднішньому успіху! Настрій, безперечно, суттєво покращився після двох перемог поспіль. Ми стали впевненішими, сильнішими. І гратимемо ще якісніше, оскільки для цього існують усі передумови: ФК «Закарпаття» далеко не на максимумі своїх можливостей.