Молодіжка «Карпат» перемогла ужгородське «Закарпаття» - 1:3

25 квітня 2024 четвер
    24 переглядів

Матч, що відбувався у Чопі, розпочався з голу господарів. «Карпати» вже на першій хвилині пішли вперед, обрізалися, не встигли зорієнтуватися у ситуації і, як наслідок, пропустили.

Відзначився ужгородець Поп. Але територіальною перевагою господарі не володіли. «Карпати» постійно нагнітали ситуацію біля воріт «Закарпаття» і таки забили. Правда, не без допомоги самих ужгородців. Після силового прострілу від Сагайдака, Бабич головою зрізав м’яча у власні ворота. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

Роман Толочко, очевидно, виписав гравцям порцію прочухана – тренер все ж планував, що забивати будуть саме його хлопці. І такий метод дав позитивні плоди. Спершу Гудима відправив м’яча під перекладину. У цьому випадку асистував йому Андрій Сагайдак – гріх було не забити з трьох метрів. А згодом, за кілька хвилин до фінального свистка, той же Гудима віддав пас на Омельченка, Олексій вийшов сам на сам, але не поскупився – віддав м’яча вільному Габовді – рахунок став 1:3 на користь «Карпат».

24-й тур. 10.04.2010, 14:00. «Локомотив», Чоп. 500 глядачів