Станіслав Кравчук знову на подіумі

19 квітня 2024 п'ятниця
    23 переглядів

У неділю на канадському курорті Монт-Габріел завершився третій етап Кубка світу з фрістайлу у лижній акробатиці. Прихильники українського лижного спорту знову мають гарний привід для гарного настрою – Станіслав Кравчук виборов чергову медаль у своїй кар’єрі – бронзову.

Після періоду травм та тривалої реабілітації Кравчук пропустив перші етапи Кубка світу у китайському Бейда Лейк. Проте вже на перших своїх змаганнях у новому сезоні – етапах Континентального кубку, що відбулись у Монт-Габріелі тиждень тому – він показав, що повернення у спортивну форму лише справа часу, посівши друге місце у фінішному протоколі. У кваліфікаційному раунді змагань Кубка світу, що розпочався 16 січня, Станіслав впевнено утримав 5 сходинку і в фінальних змаганнях піднявся на третє місце (234,60 бала). Золото канадського етапу з результатом 247,60 балів виборов переможець загального заліку Кубка світу минулого сезону Антон Кушнір (Білорусія), а на другому розташувався представник Китаю Кі Гуангпу (240,97 балів). Радують стабільні місця Олександра Абраменка – на цих змаганнях він посів 5 місце з результатом 229,10 балів. Ще один закарпатець Енвер Аблаєв до фінальних змагань не потрапив, посівши 13 місце. Таким чином, у загальному заліку Кубка світу після трьох етапів найближчим з українців залишається Олександр Абраменко (7 місце), Станіслав Кравчук посідає 13 сходинку, Сергій Лисянський – 14.