У вихідні в Ужгороді провели три хокейні поєдинки (ФОТО)

29 березня 2024 п'ятниця
    103 переглядів
    Ужгород. На льодовому полі «IceLand» відбулися три хокейні поєдинки

21-22 січня на льодовому полі «IceLand» відбулися три хокейні поєдинки. Минулих вихідних двічі виходити на лід довелося гравцям команди «Синевир» та «Спартак». Однак чи вплинуло це на загальний результат – сказати важко.

Між собою змагалися «Синевир» – «Спартак», «Шахтарські барси» – «Синевир», «Ужгородські вовки» – «Спартак».
    Гра між командами «Синевир» – «Спартак» була доволі напруженою, хоча вже у першому періоді, який закінчився з рахунком 4:0, «синевирівці» закріпили лідируючу позицію. Таку їм вдалося зберегти і до фінішу. До третього періоду підійшли з результатом 7:1. Під кінець гри кожній із команд вдалося здобути ще по одному балу, проте суттєво на результат це не вплинуло. Поєдинок завершився з рахунком 8:2 на користь команди «Синевир».
    Зараз «спартаківці», порівняно з попередніми матчами цього сезону, показали досить таки пасивну гру. Про це свідчить і їхня поразка «ужгородським вовкам». Рахунок 12:1. Шайбу у ворота суперника гравцю із команди «Спартак» вдалося загнати у першому періоді. Потому успіх, очевидно, був не на їхньому боці.
    Боротьба між командами «Синевир» та «Шахтарські барси» була справді видовищною. Особливо під час третього періоду. «Барси» з ентузіазмом намагалися подолати досить великий відрив у балах: 8:1. Однак їм це не вдалося. Гра завершилася з рахунком 11:4. «Синевирівці» до кінця тримали свою оборону та не послаблювали позицій у нападі.
    Як надалі розвиватимуться події на льодовому полі – побачимо вже найближчими вихідними.