Ужгородські школярі зібрали "врожай" на 51-х Міжнародних дитячих іграх в Каунасі

29 березня 2024 п'ятниця
    91 переглядів
    Юні ужгородці гідно виступили на 51-х Міжнародних дитячих іграх в Каунасі

У трьох видах спорту змагалися юні ужгородці на 51-х Міжнародних дитячих іграх, які проходили у литовському Каунасі 4-9 липня і зібрали понад півтори тисячі учасників віком 13-15 років.

Наш дзюдоїст Роман-Андрій Міцода у ваговій категорії + 81 кг здобув бронзову нагороду «дитячої Олімпіади», високим був і загальний рівень результатів команди ужгородських борців. Так, Аліна Баран (57 кг), Іван Павлючок (60 кг), Євгеній Соляник (73 кг) зайняли 5-ті місця і лише одна поразка зупинила їх за крок до бронзових медалей.

У змаганнях із бігу на 800 м Даніелла Арендаренко у фіналі Б була п’ятою (2.29,14), хлопці у естафеті 4х100м також змагалися у фіналі Б.

Вдало, як ніколи за останні роки, виступили плавці. Андрій Шерегій на стометрівці з плавання брасом після попередніх запливів мав третій час, але, напевно, перенервував і у фіналі став сьомим (1.12,33), він же здобув третій результат у фіналі Б на 50-метрівці брасом. Світлана Яночко та Олександра Роман у фіналі змагань 100 м на спині здобули 15, 16 місце та у 50 м на спині –14 , 13 місця.

У мікс-естафеті 4 х 100м вільним стилем команда Світлани Яночко, Олександри Роман, Романа Шерегія, Богдана Мушки стала 5 у фіналі Б.
    Окрім власне спортивних змагань, діти ознайомилися з культурою та побутом Каунасу, багато спілкувалися з ровесниками і тренерами з різних країн, побували в найбільшому морському порту Литви Клайпеді, побачили піщані бархани Куршської коси.

Нагадаємо, Міжнародні дитячі ігри з 1968-го щороку проводяться під егідою Міжнародного олімпійського комітету, літня «дитяча олімпіада» єдиний раз, у 1990 році, пройшла на теренах СРСР та республік, які входили до його складу, і саме в Ужгороді.