Як прокурори Закарпаття та Хмельниччини у футбол між собою грали

19 квітня 2024 п'ятниця
    42 переглядів

На футбольному полі у селищі Середнє Ужгородського району, відбулася зустріч між командами прокуратур Закарпатської та Хмельницької областей. Матч відбувався у рамках футбольного турніру серед працівників органів прокуратури України пам’яті колишнього прокурора Луганської області В.І. Солодкого. Команда прокуратури Закарпаття приймала колег із Хмельниччини.

Усі учасники змагань продемонстрували високий рівень футбольної майстерності, який вимагає неабиякої фізичної підготовки. У напруженій та інтригуючій боротьбі, кожна з команд демонструвала цікавий та змістовний футбол.

У першому таймі команда хмельницьких прокурорів володіла ігровою і територіальною перевагою, що й призвело до двох забитих голів.

Хмельниччани продовжували атакувати, створивши чимало голових моментів. У другому таймі закарпатці помітно активізувалися, відтак у ворота суперника вдалося забити два м’ячі. Перший гол забив Юрій Сінкін – прокурор Мукачівської районної прокуратури.

Вагомий внесок у цій важливій грі на рахунку Берегівського міжрайонного прокурора Івана Зареви, Хустського міжрайонного прокурора Івана Кайла, працівників апарату прокуратури області: Сергія Малицького, Віталія Брунцвіка, Володимира Бокшана, Йосипа Кілічука та інших працівників районних прокуратур.

Футбольну команду прокуратури Закарпаття готували до цього турніру заступник прокурора області Віталій Роман і начальник відділу наглядового відомства Іван Косей.

Після напруженої гри футбольна фортуна таки стала на бік команди прокуратури Хмельницької області, яка у напруженому поєдинку обіграла закарпатців з рахунком 2:6.

Колектив прокуратури Закарпатської області вітає переможців та вірить у майбутні успіхи своєї команди.