чемпіонат світу

28 березня 2024 четвер
    Шаблістка із Закарпаття на візку привезла з Кореї дві бронзи світової першості

Закарпатка Надія Дьолог привезла із корейського міста Чхонджу дві бронзові нагороди Чемпіонату світу з фехтування на візках

На Чемпіонаті світу невизнаних республік угорська команда "Karpatalya" пробилася до фіналу

Щодо факту участі такої команди на футбольному чемпіонаті невизнаних республік досі немає жодної реакції СБУ.

Двоє закарпатців піднялися на чемпіонський п’єдестал

Учора, 23 вересня, на озері Деседа в Угорщині пройшов чемпіонат світу з карпфішингу (ловлі коропів).

У міжнародних риболовних змаганнях взяли участь 26 збірних, серед яких і українська команда.

У складі збірної України переможцями стали і двоє закарпатців – Іван Баник і Роман Погоріляк.

Дві закарпатки — у складі гандбольної жіночої збірної України

З 29 травня по 2 червня Ірина Компанієць та Ірина Яблонська-Бобаль проходять збір жіночої збірної України, яка базується на олімпійській базі в Конча-Заспі й готуються до Чемпіонату Світу з гандболу.

20-річний вихованець Мукачівської СОК ДЮСШ Василь Діус взяв "бронзу"

Протягом тижня у місті Кіллін (США, Техас) проходив чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед усіх вікових груп, в якому взяли участь 15 українських спортсменів, 14 з яких вибороли медалі різного ґатунку.

У мукачівця Василя Дячука - "золото" і "бронза" світового чемпіонату.

У Белграді (Сербія) відбувся завершальний етап особистого чемпіонату світу зі складання шахових композицій, який тривав із 30 липня до 6 серпня.

П`єдестал переможців

Сьогодні відбулось урочисте закриття 22-ого Чемпіонату Світу Міжнародної кінологічної федерації зі слідової роботи з собаками службових порід, що проходив у м. Мукачево з 6 по 10 квітня.

Результати чемпіонату світу зі слідової роботи в Мукачеві

На чемпіонаті світу зі слідової роботи в Мукачеві абсолютним переможцем в командному заліку стала збірна Франції.

Ужгородський дует представить Україну на чемпіонаті світу з петанку.

22-25 січня у Ніцці пройде Чемпіонат світу з петанку у форматі тет-а-тет.

Віддбір на чемпіонат виграла наша землячка Олександра Шевченко і Олександр Коваль. Через тиждень спортсмен вже вилетять літаком до Амстердаму.

Наразі на чемпіонат зареєструвалося більше 40 країн, є серед них і "зіркові" спортсмени.

Студія сучасного танцю «Бліц» з Ужгорода здобула третє місце на IХ Чемпіонаті світу з сучасної хореографії, що проходив 25-29 травня в італійському місті Кастільйончелло.

Інтернет-портал UKR.NET транслював усі новини Чемпіонату світу з футболу 2010

Під час Чемпіонату світу з футболу користувачі порталу UKR.NET читали вдвічі більше спортивних новин, ніж завжди.

Із 24 по 27 вересня у французькому містечку Сейнт-Еволт проходив Чемпіонат світу з паверліфтингу, де першість у категорії до 140 кілограмів здобув наш земляк Сергій Олеоленко.