18 квітня 2024 четвер
    Федерація боксу Закарпатської області інформує...

З 3 по 17 липня в м.Вінниця проходив збір боксерів віком до 22 років, під керівництвом старшого тренера Глущенко С.В.,.

Ужгородські боксери успішно виступили на міжнародному турнірі

Спортсмени Ужгородської Федерації Боксу прийняли участь у ХIII Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Петра Мицика.

Обидва спортсмени зайняли призові місця. 1 місце в категорії до 64 кг зайняв Володимир Боровський. 3 місце у категорії до 69 кг зайняв Георгій Кушнаренко.

Федерація футболу Закарпаття повідомляє...

12 серпня відбувся навчальний семінар та тестування делегатів (спостерігачів арбітражу) Федерації футболу Закарпаття, які обслуговувають матчі чемпіонату та першості Закарпаття 2016 року.

На засіданні Виконкому ФФЗ було прийнято календарі чемпіонату.

Вони прийняті на недільному засіданні Виконкому Федерації футболу Закарпаття.

Обрано нового очільника Федерації гандболу Закарпаття - голландця!

В Ужгороді днями відбулося засідання Обласної федерації з гандболу, де ухвалили рішення про реорганізацію цієї структури.

Федералізація: нове наповнення

Президент Петро Порошенко виступив з ініціативою створення національно-територіальної автономії кримських татар у Криму. Це фактично повертає до загальнонаціонального порядку денного питання про федералізацію України.

Володарі Суперкубку Закарпаття — футболісти свалявського ФК "Авангард"

У середу у Виноградові відбувся матч за суперкубок Закарпатськоъ області. Змагалися чинний чемпіон краю футбольний клуб "Мукачево" та володар Кубка області футбольний клуб "Авангард" (Свалява).