Кубок України

29 березня 2024 п'ятниця
    Закарпатка завоювала "срібло" з бодіфітнесу в Запоріжжі

Кубок України з чоловічого бодібілдингу, фітнесу, класичного бодібілдингу, фізік, бодіфітнесу, фітнес-бікіні та фітнес-модель проходить 21-24 квітня в Палаці культури "Дніпроспецсталь” в місті Запоріжжя.

Друге місце на Кубку України з бодіфітнесу виборола ужгородка Юлія Гомбош. Вона– мати трьох дітей, а тренує її Олександр Лапін.

Матч "Динамо"-"Зоря" закінчився із рахунком 5:2.

Київський футбольний клуб «Динамо» у матчі ⅛ фіналу Кубку України проти луганської «Зорі» здобув перемогу. Матч закінчився із рахунком 5:2.

На Кубку України з самбо закарпатці здобули шість медалей.

У Кубку України з самбо, що проходив з 8 по 11 вересня у Києві, представники Закарпаття здобули одну золоту та п’ять бронзових медалей.

Закарпатські кікбоксери тріумфували на Кубку України.

З 10 до 13 березня збірна Закарпаття з кікбоксингу виступала на Кубку України в Івано-Франківську.

Змагання пройшли на базі санаторію-профілакторію УжНУ "Скалка".

На всеукраїнських змаганнях з пішохідного туризму Закарпатті представляли команди обласного центру туризму, Іршавського, Хустського, Тячівського, Свалявського та Ужгородського районів, а також міста Ужгород.

Пішохідні "Осінні старти – 2014" пройшли на Закарпатті.

На базі санаторію «Скалка» Ужгородського нацуніверситету відбувся Кубок України та відкритий чемпіонат області серед юніорів з пішохідного туризму «Осінні старти – 2014».

УЖГОРОД - ОКНО В ЕВРОПУ - UA-REPORTER.COM

Українська футбольна Прем'єр-ліга змінила дати проведення трьох матчів Кубка України з футболу. Про це повідомляє прес-служба УПЛ.

Чудова грація, витончені рухи та спортивна пристрасть. Закарпаття вперше стало свідком не просто турніру локального рівня, а справжнього свята художньої гімнастики – Кубка України одного з найгарніших видів спорту.

Завтра, 25 лютого, на турбазі "Смерековий камінь" (с.Осій, урочище Кам'янка) відбудеться відкритий кубок України з сніжного батерфляю. Як повідомив ідейний натхненник змагань Мирослав Папп, перед стартом будуть проведені установчі збори Федерації сніжного батерфляю.

Програма змагань:

"Словхліб" - "Берегвідейк" 2:2 (0:1). Перший матч - 0:2

ФК «Словхліб» зупинився в кроці від здобуття чергового трофею. Восьмиразовий чемпіон і володар Кубка Донецької області програв двоматчеве протистояння у фіналі Кубка України серед аматорських команд команді СК «Берегвідейк» з м. Берегово Закарпатської області.

Закарпатська область приймала чергове змагання з мотокросу. Цього разу двигуни гуділи в урочищі Домашник неподалік села Голубиного Свалявського району.

Із журналістами зустрінуться Тарас Румянцев, президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу, Ігор Баран, суддя міжнародної категорії з бодібілдингу. Йтиметься про проведення Кубка України з бодібілдингу, який відбудеться в Ужгороді 23-26 квітня.

На прикарпатській Коломийщині провели мотоциклетні перегони, у яких взяли участь кращі гонщики України.

Кубок України із кантрі-кросу здобула команда з Івано-Франківщини. У село Верхній Вербіж з’їхались мотоциклісти Чернівців, Закарпаття, Києва, Тернополя. На Коломийщині такі змагання відбуваються другий рік поспіль.

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою обговорення якого стали здобутки закарпатських спортсменів у Кубку України з бодібілдингу і фітнесу, що проходив минулими вихідними. Йшлося також про проведення у травні Кубку Закарпаття та підготовку наших спортсменів до Всесвітніх ігор у Китаї 16-26 липня.