Баскетбол. БК "Ужгород" переміг тернопільський "УНІТЕХ" — 72:58

20 квітня 2024 субота
    68 переглядів

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі Закарпатської Федерації баскетболу та стрітболу, команда БК "Ужгород" з обласного центру Закарпаття посіла третє місце в турнірній таблиці першої ліги чемпіонату України з баскетболу.

29112.jpgПерші турнірні очки ужгородці записали на свій рахунок в виїзних іграх проти тернопільського «УНІТЕХу» 5-6 грудня. Після домашньої поразки від Чернівецької «СТРІБИ» наши хлопцям необхідно було реабілітувати себе не тільки перед вболівальниками, але й перед собою, тому на виїзну гру ужгородські баскетболісти були налаштовані серйозно. Але пройшло не все так гладко…
    Ігри в першій лізі проводяться по дві за тур. Першу гру наші спортсмени грали з дороги і не дивлячись на це вели в рахунку до третьої чверті. Третя чверть виявилась дуже не фартовою для наших гравців. Поступившись в цій чверті майже тридцять очок наші знайшли в собі сили зібратися і дати бій, але як виявилось запізно і дала про себе знати втома з дороги. В результаті першу гру хлопці програли з рахунком 58:80.
    На другий день, змінивши тактику і набравшись сили, ужгородці влаштували справжній баскетбол. Не допомогли тернопільцям і рідні стіни. Перевагу в усіх чотирьох чвертях продемонстрували Ужгородці і в результаті перемогли з рахунком 72:58. Видовищну гру показали тернопільцям нападники Адріянов Ігор та граючий тренер Олександр Зубковський. Кращим гравцем гри був визнаний Ігор Адріянов, який в підсумку накидав «УНІТЕХу» 30 очок. Його слем-данк тернопільські баскетболісти та глядачі запам’ятають надовго, бо він вразив навіть суддів.
    Команда обласного центру Закарпаття посіла третє місце в турнірній таблиці. І наразі БК «Ужгород» чекає матч відповідь проти «УНІТЕХ» Тернопіль, який відбудеться в спорткомплексі «Юність» 12-13 грудня.