ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Hymenoplastika. Roste zájem muslimek o chirurgickou obnovu panenství

  08 грудня 2021 середа
  Картинка користувача antuan.net roi.

  eurabia.parlamentnilisty.cz Zájem mladých muslimek v západních zemích o hymenoplastiku – chirurgickou restauraci panenství - stoupá. I v zemích západní Evropy jim totiž od svých rodin a příbuzných hrozí pohana, zapuzení, násilí i zabití na očištění rodové cti. Přitom plastická operace na obnovení panenství je poměrně nenáročný výkon, který se provádí jen s lokálním umrtvením, trvá asi hodinku a stojí mezi 20 až 40 tisíci korunami. Pozůstatky panenské blány se prostě jen vhodně sešijí k sobě, čímž se opět vytvoří zúžení poševního prostoru.

  V některých zemích, jako např. v Dánsku, jsou hymenoplastiky vděčným politickým tématem. Socialisti, aby jim šla lépe multikulturní integrace, by je nejraději zrušili, neboť argumentují tím, že nárůst hymenoplastik se snaží vyhovět archaickému kulturně-náboženskému tabu a de facto jej potvrzuje za nutné dodržování. Lékaři, nehledě na zajímavý byznys, jsou toho názoru, že mladým muslimským dívkám je nutné v pro ně kritické společenské situaci pomoci. Nárůst zjámu o hymenoplastiku podle některých mj. dosvědčuje rostoucí emancipaci mladých muslimek.

  Zajímavý by byl jistě názor českých politiků-lékařů na hymenoplastiku versus integrace imigrantů coby jedno z nejvýznamnějších vnitropolitických a volebních témat v EU.

  Рейтинг: 

  Пунктів: 0