Чемпіонат Угорщини. Два голи і жахлива травма футболіста із Закарпаття (ФОТО, ВІДЕО)

16 квітня 2024 вівторок
    40 переглядів
    Півзахисник із Закарпаття відзначився у двох матчах підряд у чемпіонаті Угорщини та отримав важку травму

Минулої неділі Дьор у рамках восьмого туру Першої ліги чемпіонату Угорщини грав на виїзді проти Солнокі. Вже на 3-ій хвилині футболіст зі столиці Закарпаття м.Ужгород Віктор Симчо забив перший гол, а в другому таймі виступив асистентом для Неманьї Андріча, який встановив кінцевий рахунок 0:2.

Вже у середу, 18 вересня, Дьор зіграв наступну гру чемпіонату, приймаючи вдома Спартакус Ніредьгаза. Гості забили першими, однак Дьор ще в першому таймі зумів відігратися: спочатку Андріч забив прямим ударом з кутового, а на 33-ій хвилині Симчо замкнув простріл свого партнера, для Віктора це був третій гол підряд в трьох останніх поєдинках. А в другому таймі Вашкеба взяв участь у ще одній результативній атаці, тож підсумковий рахунок 3:1.
    Проте під саме завершення поєдинку сталася прикра подія – гравець Ніредьгази Мате Гуляш грубо сфолив проти Симча нанісши йому важку травму. Віктора одразу ж доставили до лікарні, де йому зробили МРТ. З отриманих даних стало відомо, що ліве коліно нашого гравця зазнало перелому передньої хрестоподібної зв’язки та внутрішньої зв’язки, а також хряща. За прогнозами лікарів Віктор пропустить від 8 до 12 місяців.
    Гуляш отримав за свій фол червону картку і відсторонений від футболу на три місяці.
    Бажаємо Віктору скорішого одужання і повернення на поле, щоб продовжити свої гольові звершення!