ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Чи можна звільнити працівника, відсутнього на роботі внаслідок обставин, пов’язаних з бойовими діями?

    12 серпня 2022 п'ятниця
    Про звільнення за прогул працівника, якого немає через бойові дії: роз’яснення Держпраці

    У Державній службі України з питань праці пояснили, чи можна звільнити працівника, який не з’являється на роботі внаслідок обставин, пов’язаних з бойовими діями. Про це йдеться у пресслужбі відомства. 
    «Звільнити такого працівника можна тільки за наявності відповідної заяви працівника про звільнення. 
    Звільнення за прогул без поважної причини в такій ситуації недопустиме. Трудовий договір може бути призупинений (стаття 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»)», — сказано у повідомленні.

     

    Про надзвичайний стан в Угорщині: пояснення тезово

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору