Чим закінчиться скандал "Говерли" з "Металістом"?

16 квітня 2024 вівторок
    82 переглядів
    Це була остання гра "Говерли" в Кубку?

Ужгородська «Говерла» в Кубку України дуже хотіла зробити сюрприз для своїх уболівальників до Дня міста. І їй це майже вдалося. Майже, бо команда так і не виграла. І закінчила матч скандалом, який може обернутися підопічним В’ячеслава Грозного неприємностями.

Словом, хто відвідав матч «Говерла» – «Металіст», отримав велику кількість емоцій.

Цьогорічний календар Прем’єр-ліги дозволив присвятити матчам 1/8 фіналу більше уваги – відповідно й сил на полі футболісти витрачали більше, і основні гравці вийшли на поле. Тому боротьба була справді цікава. Харківська команда, звісно, переймалася матчем-відповіддю та майбутньою грою з бельгійцями в лізі Європи. А ось ужгородцям втрачати було нічого – тому вони дуже хотіли перемогти. Свій настрій гравці довели вже на 11-й хвилині матчу. Сергій М’якушко прорвався по лівому флангу й наніс удар, який парирував голкіпер гостей – проте на добиванні влучно зіграв Віталій Каверін – 1:0. Відігралися харків’яни аж у другому таймі – майстерно штрафний реалізував Клейтон Шавьер – 1:1. А далі слово було знову за М’якушкою. На 67-й хвилині він у два дотики прийняв пас від Сергія Люльки та класно реалізував свій момент – 2:1. На жаль, перемогу здобути не вдалося. За 11 хвилин до кінця Люлька отримав друге попередження та покинув поле. А на 87-й хвилині той же Шавьер зрівняв рахунок (2:2), і перевага в матчі-відповіді буде на боці «Металіста».

Що цікаво, на цьому все не закінчилося. На післяматчевих флеш-інтерв’ю віце-президент команди Олександр Шуфрич та головний тренер В’ячеслав Грозний в один голос заявили, що в їхньої команди перемогу вкрав суддя матчу. По-перше, він несправедливо видалив С. Люльку, по-друге, не призначив пенальті в кінці матчу у ворота харків’ян. Тому керівництво клубу пригрозило: або вищі футбольні інстанції покарають арбітра, або «Говерла» на матч-відповідь не поїде. Дуже шкода, адже з такою грою «Говерла» могла б розраховувати на вихід у 1/4. Чим закінчиться скандал і чи не обернеться це якимись санкціями для клубу (мову ультиматумів футбольні чиновники не люблять) – побачимо згодом.