«Динамо» розгромило «Говерлу» (ВІДЕО)

23 квітня 2024 вівторок
    66 переглядів
    В 22-му турі підопічні В’ячеслава Грозного зазнали розгромної поразки.

В’ячеслав Грозний у цьому матчі не зміг розраховувати на сім гравців основного складу. Олег Герасимюк через конфлікт з віце-президентом клубу покинув команду. Коваль, Ягодінскіс, Аруна, Люлька, Хльобас, Мякушко належать «Динамо» в «Говерлі» грають на правах оренди.

Динамівці повністю домінували на полі, і як результат змогли забити вже в дебюті матчу. Спочатку Кравець не зміг переграти Бабенка після виходу сам-на-сам з кіпером. Трохи згодом пробивав за-меж штрафного Ярмоленко – неточно. На 12 хвилині матчу Ленс пройшовши по флангу навісив у воротарський майданчик де Кравець в боротьбі з Акакпо виграв верховий м’яч та переправив м’яч у ворота Бабенка. Говерла спробувала відповісти киянам. Качараба впадінні пробивав після пасу Гришина – поруч із стійкою.

На 20 хвилині «Динамо» забило в друге. Ярмоленко пробивав чи то прострілював, влучив у ногу Глушицького від якого м’яч і залетів у ворота. Через вісім хвилин динамівці забили втретє. Ленс знайшов передачею з флангу Кравця, який без проблем переграв Бабенка – 3:0. Через декілька хвилин Акакпо зіграв рукою в штрафному майданчику, а Ярмоленко без проблем реалізував пенальті, розвівши Бабенка та м’яч по різним кутам.

Наприкінці першого тайму динамівці знову забили. Кравець віддав на набігаючого Сидорчука, який розстріляв ворота Бабенка.

В другому таймі Грозний випустив на поле досвідчених Райчевіча та Трухіна. Саме останній наприкінці зустрічі завдав єдиного удару по воротах «Динамо»,  проте м’яч пройшов поруч з воротами.

Динамо контролюючи гру змогли відзначитись і в шосте. На 73 хвилині Гусєв красивою передачею з флангу знайшов Теодорчика, якого гравці «Говерли» залишили без опіки, Лукаш прийнявши м’яч пробив в дальній кут воріт Бабенка.

Варто відзначити і дебют молодого закарпаттця. Наприкінці зустрічі Юрій Тома замінив на полі Івана Родіча.

«Говерла» програла без бою, а «Динамо» перервало свою суху серію.

«Динамо» – «Говерла» 6:0

Голи: Кравець, 12, 28, Глушицький, 20 (авт.), Ярмоленко, 30 (пен.),  Сидорчук, 41, Теодорчик, 73.

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Антунес, Драговіч, Ленс, Яромленко (Гусєв, 62), Сидорчук (Велозу, 46), Рибалка, Кравець (Теодорчик,62), Хачеріді, Беланда.

Запасні: Рибка, Гармаш, Буяльський, Віда.

Головний тренер: Сергій Ребров.

«Говерла»: Бабенко, Полянський (Райчевіч, 46), Акапо, Тудосе, Фещук (к), Качараба, Родіч (Тома, 85) Глушицький, Шіміч, Гришин, Акімов (Трухін, 46).

Запасні: Бонь, Гегедош, Писко, Радченко.

Головний тренер: В’ячеслав Грозний.