Футбольні клуби провели ігри 7 туру першості Закарпаття

19 квітня 2024 п'ятниця
    54 переглядів
    Такий неприступний Свалявський стадіон «Авангард»

Одна з центральних ігор відбулась у Сваляві, де ФК «Поляна» приймала мукачівську міську футбольну дружину. В останні роки господарі жодного разу не дозволяли гравцям ФК «Мукачево» вивезти з Сваляви три переможні пункти, тому вагу даного двобою важко переоцінити.

Спочатку на поле свалявського стадіону «Авангард» вийшли молодіжні склади. Вже на початку гри мукачівці вивели віч-на-віч з воротарем півзахисника Івана Делегана, та останній не зміг завдати удару по воротам і воротар полянців Іван Шіман забрав м’яча до рук. Господарі відповіли на 20-й хвилині, коли вивели на побачення з воротарем форварда Євгена Лепеша, та після його удару м’яч влучив в праву стійку. На початку 2 тайму вже гравець ФК «Мукачево»

влучив в стійку, а вже в середині тайму полянці знову вивели віч-на-віч з воротарем Євгена Лепеша. Цього разу він бив влучніше, однак воротар нашої команди Віктор Пуга зробив чудовий сейв і відбив м’яча. Та Євген Лепеш все-таки досяг свого, коли на 66-й хвилині після дальнього пострілу партнера по команді першим встиг на добивання і встановив остаточний рахунок 1:0 на користь юнаків ФК «Поляна».

Далі за справу взялись головні склади команд. Мукачівці вже на 5-й хвилині провели гостру атаку через центр. Василь Варга коротко відпасував на Сергія Кундрика, який одразу пробив в лівий кут. М’яч зрикошетив від захисника і полетів в правий кут, та Емеріх Князь вчасно перегрупувався і в стрибку забрав його до рук. На 25-й хвилині за гру рукою на лівому фланзі захисту мукачівського півзахисника мукачівця Андрія Герца арбітр Валерій Шкура призначив штрафний. Олександр Грабар з точки виконав обвідний удар, після якого шкіряна куля влучила в ліву стійку і влетіла у ворота гостей. На 30-й хвилині півзахисник Дмитро Дудник, виконуючи кутовий з правого краю, зробив точний навіс на голову форварду Володимиру Бабичу, який відправив м’яча в праву дев’ятку і на хвилину відновив рівновагу в рахунку. Господарі знову повели перед після атаки через лівий фланг, де Олександр Браєр зробив верхову передачу на Михайла Реплюка. Останній головою вколотив м’яч в лівий кут. На останній хвилині першого тайму полянці провели атаку через центр. Форвард Богдан Костик пробив метрів з 25-ти точно в лівий нижній кут і Мирослав Лютнянський втретє був змушений виймати шкіряного з сітки воріт. Кращий бомбардир господарів на цьому не заспокоївся і на 54-й хвилині, після прострілу з правого краю Юрія Куцкіра, влучно пробив з меж штрафного майданчика і оформив дубль. На 81-й хвилині гості вивели віч-на-віч з воротарем Олександра Русина, який хоч і перекинув воротаря, але при цьому і ворота. Через дві хвилини мукачівець Василь Вах пробив метрів з 8-ми в лівий кут, але Емеріх Князь зреагував на удар колишнього одноклубника. На 90-й хвилині простріл у штрафну з лівого флангу замкнув ударом з ходу півзахисник «Поляни» Олександр Браєр і встановив остаточний рахунок гри 5:1 на користь своєї команди.

Результати ігор 7 туру: «Метеор»– «Берегвідейк» 0:0 (юнаки–1:1); «Середнє»– «Севлюш» 1:0 (1:0); «Ялинка»– «Ф.Медвідя» 1:1 (1:0); «Говерла» – «Боржава»1:0 (5:0); «Верховина»– «Бужора» 1:1 (1:1); «Вишково»– «Карпати» 6:1 (4:1).

Незважаючи на втрату перших очок першість очолюють берегівчани, у яких 19 очок. Очком їм поступаються середнянці. На третє місце піднялись полянці, у яких 11 пунктів і гра в запазі. Четверта з такою ж кількістю залікових балів велико-бичківська Ялинка. Пяті-новодавидківці, у яких теж 11 очок і гра в запасі. Мукачівці, у яких 10 пунктів, після паразки опустились з 3-ї на 7 позицію. Молодіжний склад нашої команди, маючи в активі 11 балів, опустився з 4-го на 8 місце. Наступну гру ФК «Мукачево» проведе 6 червня в Новому Давидкові проти місцевого ФК «Ф. Медвідя».