Гандболістки ужгородських «Карпат» втретє здобули золото

19 квітня 2024 п'ятниця
    74 переглядів
    Ужгородські "Карпати" здолали львівську "Галичанку" і стали чемпіонками України!

Сьогодні завершився фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги. В останньому матчі жіночої Суперліги ужгородські "Карпати" здолали львівську "Галичанку" 22:20.

Весь матч був напружений, ну це і не дивно, тому що команди боролися за золоті нагороди. Розпочали гру на рівних, і хоч протягом першої половини гри карпатівки змогли піти у відрив, але львів'яни наздоганяли суперниць. Перший тайм фаворитів не визначив - 11:11.

Другий тайм виявився ще цікавішим. Після першої половини гри карпатівки виглядали впевненіше, тому змогли першими відзначитися у воротах суперника. "Галичанка" не скидувала оборотів в атаці, і це відчула голкіпер ужгородських "Карпат" - Наталія Гайович, якій частенько доводилось рятувати свою команду від голів. Також слід відзначити чудовий захист "ужгородок", завдяки якому команда в підсумку перемогла.

На останніх хвилинах "карпатівки" мали перевагу у "+2", і навіть не реалізований семиметровий кидок не завадив ужгородкам отримати золото чемпіонату. В підсумку - 22:20, а ужгородські "Карпати" втретє стали чемпіонками України!