Гол ужгородця поклав початок перемозі Дніпра-1 у Кубковій зустрічі з Агробізнесом (ВІДЕО)

28 березня 2024 четвер
    54 переглядів
    Ужгородець Булеца приніс перемогу дніпрянам у Кубку України

Дніпряни ще в першому таймі двічі засмутили воротаря Агробізнесу. Саме перший гол провів закарпатський півзахисник, а в другому взяв активну участь. У другому таймі рахунок став розгромним і лише піл завершення гри господарі провели гол престижу, тож 1:3.

Автор першого голу у ворота «Агробізнесу» Сергій Булеца прокоментував підсумки кубкової гри:

— Сергій, з перемогою. Здалося, що гра далася команді досить легко. Так і було?

— Ми просто швидко контролювали м’яч, користалися вільними зонами і нам все вдавалося.

— Ти одразу почав бити з-за меж штрафного майданчику: спочатку влучив у стійку воріт, потім був гол.

— Насправді, я відчував, що зумію сьогодні відзначитись забитим м’ячем. Мені навіть наснилося, що сьогодні заб’ю гол. Так і сталося.

— Саме такий гол і наснився?

— Ні, просто, що м’яч опинився у воротах після мого удару.

— Зазвичай ти не проводиш повні матчі, але сьогодні відіграв без заміни. Як себе відчуваєш?

— Я кілька матчів не грав в основному складі, так що трохи важкувато, але в цілому більш-менш відчуваю себе нормально.

— Сьогодні ще кинулися в очі те, що ти багато відпрацьовував у захисті. Це була тренерська настанова?

— Вважаю, що мені в принципі треба більше працювати над відбиранням, тому старався це більше сьогодні робити.